Kod produktu: HG-140-45W
Ogrzewacz półprzewodnikowy HG-140-45W
Opis
Ogrzewacz półprzewodnikowy HG-140-45W działa w oparciu o termistor PTC.
Uwaga! Urządzenie jest przystosowane do eksploatacji wyłącznie w zamkniętych szafach rozdzielczych. Ze względów bezpieczeństwa należy zachować minimalny odstęp 50mm od przewodów oraz innych urządzeń. Termistory PTC nie są przystosowane do łączenia szeregowego.
| Złącza: | Zaciski kablowe - 3 szt. |
| Zasilanie: | 110 V ... 265 V AC/DC |
| Pobór prądu: | max. 3.5 A - w chwili załączenia |
| Moc: | 45 W |
| Montaż: | Szyna DIN TS-35, w pionie |
| Temperatura załączonego ogrzewacza: | 120 °C ... 140 °C |
| Temperatura pracy: | -45 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.176 kg |
| Wymiary: | 109 x 70 x 58 mm |