Kod produktu: OMP-50W60
Obejma murowa OMP-50W60 komplet
| Materiał: | Metal |
| Średnica masztu: | max. 50 mm |
| Odległość rury od muru: | 600 mm |
| Mocowanie: | 10 x Kołki rozporowe Ø 12 mm |