Kod produktu: PK2-12-PWT
Moduł przekaźnikowy PK2-12-PWT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Dane techniczne:
| Liczba wyjść przekaźnikowych: | 2 |
| Zasilanie: | 10 ... 16 V DC |
| Pobór prądu: | max. 2 x 35 mA / 12 V DC |
| Obciążalność styków: | max. 2 x 10 A, 30 V DC / 50 V AC |
| Napięcie załączenia przekaźnika H: | > 4 V |
| Napięcie załączenia przekaźnika L: | < 2.7 V |
| Wyjście: | 2 x NO/NC |
| Wybrane cechy: |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.11 kg |
| Wymiary: | 120 x 90 x 36 mm |