Kod producenta: A19PR-B/1000-BLUE
Kod produktu: A19PR-B/1000-BLUE
Listwa montażowa RACK 19" A19PR-B/1000-BLUE
Opis
Listwa montażowa przeznaczona do montażu w szafach Rack 19".
Dane techniczne:
| Zastosowanie: | Szafy RACK o głębokości 1000 mm |
| Wymiary: | 700 x 60 x 35 mm |
| Waga: | 0.76 kg |
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Rack 19" |