Kod producenta: A19PR-B/600-BLUE
Kod produktu: A19PR-B/600-BLUE
Listwa montażowa A19PR-B/600-BLUE
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Listwa montażowa przeznaczona do montażu w szafach Rack 19".
Dane techniczne:
| Zastosowanie: | Szafy RACK serii EPRADO BLUE o głębokości 600 mm |
| Wymiary: | 425 x 45 x 38 mm |
| Waga: | 0.37 kg |
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Rack 19" |