Kod producenta: 5V/3.1A/2XUSB-QUICK3.0/CAR
Kod produktu: 5V/3.1A/2XUSB-QUICK3
Ładowarka samochodowa 5V/3.1A/2XUSB-QUICK3.0/CAR
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Ładowarka samochodowa (wtyk zapalniczki) wyposażona w 2 gniazda USB-A do ładowania różnych urządzeń elektronicznych typu smartfon itp. Obsługuje szybkie ładowanie (maksymalny prąd 3.1A).
Dane techniczne:
| Rodzaj zasilacza: | Impulsowy |
| Napięcie wejściowe: | 12 ... 24 V DC |
| Napięcie wyjściowe: |
| Prąd wyjściowy: |
| Moc wyjściowa: | 21.6 W |
| Wyjście: | 2 x USB-A ( 1 x Quick Charge 3.0, 1 x 3.1 A ) |
| Zabezpieczenia: | Wielostopniowy system ochrony ładowanych urządzeń |
| Wybrane cechy: |
| Typ obudowy: |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0.026 kg |
| Wymiary: | Ø 34 x 77 mm |