Kamera IP termowizyjna DS-2TD2637B-10/P Hikvision
Za zakup produktu otrzymasz 497000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Najważniejsze cechy:
  • Przetwornik optyczny 2688x1520, stały obiektyw 4mm
  • Sensor termiczny VOx 384x288, stały obiektyw 9.7mm
  • Zakres pomiaru temperatur: od 30°C do 45°C, z dokładnością +/- 0,5°C
  • Funkcje alarmu/powiadomień o detekcji
  • Możliwość zasilania PoE lub 12VDC
  • Kamera dedykowana do pracy wewnątrz pomieszczeń w temperaturach od 10°C do 35°C
  • Odczyt możliwy w odległości 2-7m, zalecana wysokość montażu 2.5m, kąt pochylenia ≤20°
Produkt serii projektowej, w przypadku zainteresowania dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt.
Specyfikacja:
Moduł termiczny:
Sensor: Vox, niechłodzony
Rozdzielczość; 384x288
Rozmiar piksela: 17 µm
Zakres spektralny: 8...14 µm
NETD: nie więcej niż 35 mK (25°C), F1.0
Ogniskowa obiektywu: 9.7mm
IFOV: 1.75 mrad
Kąt widzenia: 37.5° x 28.5° (H x V)
Minimalna odległość ostrzenia: 1m
Przesłona: F1.0
Moduł optyczny:
Przetwornik: 1/2.7" CMOS
Rozdzielczość maksymalna: 4MPX (2688 x 1520)
Czułość: Kolor: 0.0089 Lux @ (F1.6, wł. AGC), B/W: 0.0018 Lux @ (F1.6, wł. AGC)
Migawka: 1s do 1/100,000s
Ogniskowa obiektywu: 4mm
Kąt widzenia: 84° x 44.8° (H x V)
WDR: 120dB
Dzień/Noc: Mechaniczny filtr podczerwieni
Funkcje obrazu:
Fuzja obrazów: Kanał optyczny nałożony na termiczny
Funkcje SMART:
Zakres pomiarowy; od 30°C do +45°C
Precyzja pomiaru temperatury: ±0.5°C (bez black body)
Alarm temperaturowy: Powiadomienie o detekcji przekroczenia zadanej temperatury
Zintegrowany oświetlacz IR:
Zasięg: do 50m
Kąt i moc: Dobierane automatycznie (Smart IR)
Parametry strumienia:
Strumień główny:
  • Moduł wizyjny 50Hz: 25fps (2688 x 1520), 25fps (1920 x 1080), 25fps (1280 x 720)
  • Moduł wizyjny: 60Hz: 30fps (2688 x 1520), 30fps (1920 x 1080), 30fps (1280 x 720)
  • Obraz termograficzny: 1280 x 720, 704 x 576, 640 x 480, 352 x 288, 320 x 240
Podstrumień:
  • Moduł wizyjny: 50Hz: 25fps (704 x 576), 25fps (352 x 288), 25fps (176 x 144)
  • Moduł wizyjny: 60Hz: 30fps (704 x 480), 30fps (352 x 240), 30fps (176 x 120)
  • Obraz termograficzny 704 x 576, 352 x 288, 320 x 240
Kompresja wideo: H.265 / H.264 / MJPEG
Audio:
Kompresja audio: G .711u / G.711a / G.722.1 / MP2L2 / G.726 / PCM
Sieć:
Jednoczesny podgląd: do 20
Poziom uprawnień: Do 32 użytkowników, 3 poziomy: Administrator, Operator, Użytkownik
Interfejsy i integracje:
Wejście alarmowe: 2 wejścia (0-5VDC)
Wyjście alarmowe: 2 wyjścia, konfigurowalne przypisanie zdarzenia
Wejście audio: 1 wejście, liniowe/mikrofonowe, 3.5mm, 2 - 2.4 V [p-p], impedancja 1 KΩ ± 10%
Wyjście audio: 1 wyjście liniowe, impedancja 600Ω
Przycisk reset: 1 przycisk reset
Interfejsy komunikacyjne: 1x Ethernet 10/100/1000Mbps, RJ45, 1x RS-485
Wyjście CVBS: 1.0 V [p-p]/75 Ω, PAL/NTSC
API: Otwarty interfejs API, ISAPI, HIKVISION SDK, ONVIF (Profil S, Profil G, Profil T)
Oprogramowanie: iVMS-4200, Hik-Connect
Webserwer: wbudowany, obsługa: IE8-11, Chrome 31-44, Firefox 30-51
Ogólne:
Zasilanie: 24 VAC ± 25, %12 VDC ± 20%, PoE (802.3af, class 3)
Pobór mocy: 18 VAC do 30 VAC: 0.38A do 0.22A, maks. 9W
9VDC do 12 VDC ± 20%: 0.63A do 1.06A, maks. 9W
PoE (802.3af, class 3): 42.5V do 57V, 0.22A do 0.17A, maks. 9.5W
Stopień ochrony: IP66, TVS 6000V
Wymiary: 376.1 mm x 119.1 mm x 118.1 mm