Kamera IP termowizyjna DS-2TD2637B-10/P Hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik optyczny 2688x1520, stały obiektyw 4mm
- Sensor termiczny VOx 384x288, stały obiektyw 9.7mm
- Zakres pomiaru temperatur: od 30°C do 45°C, z dokładnością +/- 0,5°C
- Funkcje alarmu/powiadomień o detekcji
- Możliwość zasilania PoE lub 12VDC
- Kamera dedykowana do pracy wewnątrz pomieszczeń w temperaturach od 10°C do 35°C
- Odczyt możliwy w odległości 2-7m, zalecana wysokość montażu 2.5m, kąt pochylenia ≤20°
Produkt serii projektowej, w przypadku zainteresowania dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt.
Specyfikacja:
| Moduł termiczny: | |
| Sensor: | Vox, niechłodzony |
| Rozdzielczość; | 384x288 |
| Rozmiar piksela: | 17 µm |
| Zakres spektralny: | 8...14 µm |
| NETD: | nie więcej niż 35 mK (25°C), F1.0 |
| Ogniskowa obiektywu: | 9.7mm |
| IFOV: | 1.75 mrad |
| Kąt widzenia: | 37.5° x 28.5° (H x V) |
| Minimalna odległość ostrzenia: | 1m |
| Przesłona: | F1.0 |
| Moduł optyczny: | |
| Przetwornik: | 1/2.7" CMOS |
| Rozdzielczość maksymalna: | 4MPX (2688 x 1520) |
| Czułość: | Kolor: 0.0089 Lux @ (F1.6, wł. AGC), B/W: 0.0018 Lux @ (F1.6, wł. AGC) |
| Migawka: | 1s do 1/100,000s |
| Ogniskowa obiektywu: | 4mm |
| Kąt widzenia: | 84° x 44.8° (H x V) |
| WDR: | 120dB |
| Dzień/Noc: | Mechaniczny filtr podczerwieni |
| Funkcje obrazu: | |
| Fuzja obrazów: | Kanał optyczny nałożony na termiczny |
| Funkcje SMART: | |
| Zakres pomiarowy; | od 30°C do +45°C |
| Precyzja pomiaru temperatury: | ±0.5°C (bez black body) |
| Alarm temperaturowy: | Powiadomienie o detekcji przekroczenia zadanej temperatury |
| Zintegrowany oświetlacz IR: | |
| Zasięg: | do 50m |
| Kąt i moc: | Dobierane automatycznie (Smart IR) |
| Parametry strumienia: | |
| Strumień główny: |
| Podstrumień: |
| Kompresja wideo: | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Audio: | |
| Kompresja audio: | G .711u / G.711a / G.722.1 / MP2L2 / G.726 / PCM |
| Sieć: | |
| Jednoczesny podgląd: | do 20 |
| Poziom uprawnień: | Do 32 użytkowników, 3 poziomy: Administrator, Operator, Użytkownik |
| Interfejsy i integracje: | |
| Wejście alarmowe: | 2 wejścia (0-5VDC) |
| Wyjście alarmowe: | 2 wyjścia, konfigurowalne przypisanie zdarzenia |
| Wejście audio: | 1 wejście, liniowe/mikrofonowe, 3.5mm, 2 - 2.4 V [p-p], impedancja 1 KΩ ± 10% |
| Wyjście audio: | 1 wyjście liniowe, impedancja 600Ω |
| Przycisk reset: | 1 przycisk reset |
| Interfejsy komunikacyjne: | 1x Ethernet 10/100/1000Mbps, RJ45, 1x RS-485 |
| Wyjście CVBS: | 1.0 V [p-p]/75 Ω, PAL/NTSC |
| API: | Otwarty interfejs API, ISAPI, HIKVISION SDK, ONVIF (Profil S, Profil G, Profil T) |
| Oprogramowanie: | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Webserwer: | wbudowany, obsługa: IE8-11, Chrome 31-44, Firefox 30-51 |
| Ogólne: | |
| Zasilanie: | 24 VAC ± 25, %12 VDC ± 20%, PoE (802.3af, class 3) |
| Pobór mocy: | 18 VAC do 30 VAC: 0.38A do 0.22A, maks. 9W 9VDC do 12 VDC ± 20%: 0.63A do 1.06A, maks. 9W PoE (802.3af, class 3): 42.5V do 57V, 0.22A do 0.17A, maks. 9.5W |
| Stopień ochrony: | IP66, TVS 6000V |
| Wymiary: | 376.1 mm x 119.1 mm x 118.1 mm |