Kamera IP bullet I4-340IPEN-36 Provision-ISR
Za zakup produktu otrzymasz 18000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
I4-340IPEN-36 to kamera IP, w obudowie typu bullet, o rozdzielczości 4MP. Posiada obiektyw stały 3.6mm, z kątem widzenia 80.6° (w poziomie), oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 40m. Model wyposażony w zaawansowane funkcje analityki obrazu DDA.
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 4MP (2592x1520)
  • Obiektyw stały 3.6mm
Standard: TCP/IP
Przetwornik: 1/3" CMOS
Kąt widzenia:
  • 80.6° (dane producenta)
  • Kompresja audio: G.711A/G.711U
Maksymalna ilość klatek głównego strumienia:
  • Tryb standardowy: 25 kl/s @ 4Mpx
  • Tryb HFR (High Frame Rate): 50 kl/s @ 2Mpx bez włączonej funkcji True WDR
Zasilanie:
  • PoE (802.3af), ~7.4W
  • 12V DC, ~780mA
Obudowa: Bullet (tubowa)
Kolor: Biały
Waga: 0.65 kg
Wymiary: Ø220.8 x 79.4 x 81.2mm