Kamera IP bullet I4-320IPE-36 Provision-ISR
Za zakup produktu otrzymasz 15000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Dostępność:
Wycofany z oferty
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Sugerowany zamiennik: I4-320IPEN-36
I4-320IPE-36 to kamera IP, w obudowie typu bullet, o rozdzielczości 2MP. Posiada obiektyw stały 3.6mm, z kątem widzenia 89° (w poziomie), oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 40m. Model wyposażony w zaawansowane funkcje analityki obrazu DDA.
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 2MP
  • Obiektyw stały 3.6mm
  • Zaawansowana analityka obrazu DDA
  • Wejście audio
  • Slot na kartę pamięci microSD
  • Obudowa IP67
  • Obsługa zasilania PoE
EYE-SIGHT-V2™
DDA™
Dane techniczne:
Standard: TCP/IP
Przetwornik: 1/2.8" CMOS
Rozdzielczość maksymalna: 1920x1080 - 2 Mpx
Czułość:
  • Tryb kolorowy: 0.1 lx
  • Tryb czarno-biały: 0.005 lx (@F1.6, wł. AGC), 0 lx z wł. oświetlaczem IR
Obiektyw: 3.6 mm
Kąt widzenia:
  • 89° (dane producenta)
Zasięg oświetlacza IR: do 40 m
Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 128GB (możliwy zapis lokalny)
Obsługiwane typy kompresji obrazu:
  • H.265S - tylko strumień główny
  • H.265+ / H.265
  • H.264S - tylko strumień główny
  • H.264+ / H.264
  • MJPEG - tylko podstrumień
Wejścia / wyjścia alarmowe: Brak
Audio:
  • 1 wejście audio
  • Kompresja audio: G.711A/G.711U
Maksymalna ilość klatek głównego strumienia: 25 kl/s @ 2Mpx
Interfejs sieciowy: 100 Base-T (RJ-45)
WEB Server: Wbudowany
Maks. liczba użytkowników on-line: 10
ONVIF: Tak
Analiza obrazu (algorytm standardowy):
  • Detekcja sabotażu
Zaawansowana analityka obrazu:
  • Analityka DDA - z rozpoznawaniem obiektów typu: człowiek, pojazd 2 i 4 kołowy
  • Przekroczenie linii z DDA
  • Obszar sterylny z DDA
  • Liczenie obiektów z DDA
  • Detekcja twarzy AI (10 twarzy na 1 klatkę)
Wybrane funkcje:
  • True WDR 120dB - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia obrazu
  • 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • ROI - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu
  • BLC/HLC - kompensacja światła tła / silnego światła
  • Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości
  • Konfigurowalne strefy prywatności
  • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu
Dostęp z telefonu komórkowego: Aplikacja mobilna: Provision Cam2 Mobile APP
Oprogramowanie CMS: Ossia VMS
Zasilanie:
  • PoE (802.3af), ~7.4W
  • 12V DC, ~780mA
Obudowa: Bullet (tubowa)
Kolor: Biały
Klasa szczelności: IP67
Temperatura pracy: -30 °C ... 60 °C
Waga: 0.65 kg
Wymiary: Ø220.8 x 79.4 x 81.2mm