Kamera IP bullet I2-320IPSN-36 Provision-ISR
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
I2-320IPSN-36 to kamera IP, w obudowie typu bullet, o rozdzielczości 2MP. Posiada obiektyw stały 3.6mm z kątem widzenia 89° (w poziomie), oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 20m.
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 2MP
  • Obiektyw stały 3.6mm
Obiektyw: 3.6 mm
Kąt widzenia:
  • 89° (dane producenta)
Zasilanie:
  • PoE (802.3af), ~5.4W
  • 12V DC, ~450mA
Obudowa: Bullet (tubowa)
Kolor: Biały
Waga: 0.39 kg
Wymiary: 172.2 x 73.4 x 74.5mm