Kod producenta: BCS-L-TIP12FSR3-W
Kod produktu: BCS-L-TIP12FSR3-W
Kamera IP WiFi 2Mpx BCS-L-TIP12FSR3-W 2.8mm
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: |
| Obiektyw: | 2.8 mm, F2.0 |
| Kąt widzenia: |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | nie |
| Audio: |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45), 2.4 GHz Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n |
| WEB Server: | Wbudowany, Zgodność z NVR, 20 użytkowników on-line |
| ONVIF: | 21.06 |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Dostęp przez chmurę (P2P)
| Domyślny adres IP: | DHCP |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
| Wybrane funkcje: |
| Obudowa: | Compact - Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Zasilanie: | 12 V DC / 350 mA |
| Pobór mocy: | max. 4.1 W |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.48 kg |
| Wymiary: | Ø 70 x 166 mm |