Kamera IP IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4 4MP Dahua
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4 to kamera IP, o rozdzielczości maksymalnej 4 MP, w obudowie typu bullet (tubowa).
Kamera posiada obiektyw regulowany w zakresie 2.8~12mm, typu motozoom, dzięki czemu możliwe jest dogodne ustawienie kąta widzenia i przybliżenia (np. bardziej punktowe ustawienie na bramę czy wjazd, dzięki czemu kamera lepiej "widzi" oddalone obiekty). Motozoom oznacza regulację zdalną (silniczki krokowe pozwalające na zdalną zmianę ustawień obiektywu poprzez menu rejestratora lub przeglądarkę - webserwer kamery).
Zintegrowany oświetlacz podczerwieni, Smart IR, pozwala na pracę w nocy, zasięg podawany przez producenta to do 50m, efektywny zależny będzie od sceny (ilości światła, elementów otoczenia rozpraszających podczerwień itd.).
Obudowa typu bullet (tubowa) wykonana została z zachowaniem stopnia szczelności IP67 - kamera może być na zewnątrz w szerokim zakresie temperatur pracy - od -30°C do 60°C, bez przeszkód można ją też stosować wewnątrz pomieszczeń.
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna 4 MP (2688x1520 przy 20 klatkach/sek., lub 2560x1440 przy 25 klatkach/sek.)
- Obiektyw regulowany 2.8~12mm, motozoom (regulacja zdalna)
- Zintegrowany oświetlacz Smart IR LED, zasięg do 50m (zależnie od sceny)
- Obsługa kompresji H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG (MJPEG tylko dla podstrumienia)
- Slot na kartę pamięci microSD (możliwa instalacja kart do podniesienia bezpieczeństwa zapisu)
- WDR 120dB – szeroki zakres dynamiki oświetlenia, kamera sprawdzi się również w scenach o dużym kontraście
- Wsparcie protokołu RTSP, ONVIF
- Detekcja ruchu
- Konfigurowalne strefy prywatności
- Wbudowany webserwer (dostęp przez przeglądarkę), j. polski, angielski, inne
- Obsługa zasilania PoE
- Obudowa o stopniu szczelności IP67
IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4 obsługuje podgląd przez Internet (P2P poprzez chmurę Dahua) w aplikacji mobilnej - DMSS, oraz na komputerach PC/MAC - Smart PSS. Aplikacja mobilna DMSS pozwala na otrzymywanie powiadomień push o detekcji ruchu.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 4 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| Obiektyw: | 2.8 ... 12 mm - Motozoom |
| Kąt widzenia: |
|
| Kompresja: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Zasięg oświetlacza IR: | 50 m |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Brak |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: |
|
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, IEEE 802.1x |
| Audio: | nie |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | 18.12 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P)
|
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Interfejs RS-485: | nie |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | < 7.4 W |
| Obudowa: | Bullet, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, włoski |
| Waga: | 0.84 kg |
| Wymiary: | 244 x 90 x 90 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Bullet (tubowa)
- Maks. rozdzielczość 4 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Motozoom
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja ENG
Deklaracja zgodności CE ENG
Karta katalogowa ENG