Kamera IP IPC-HDBW3241R-ZAS-27135 zoom 1080p Dahua
Za zakup produktu otrzymasz 10000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Zastosowany obiektyw motozoom z ogniskową 2.7 ... 13.5 mm pozwala na zdalną regulację kąta widzenia. Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3at sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Dane techniczne:
Standard: TCP/IP
Przetwornik: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS
Wielkość matrycy: 2.1 Mpx
Rozdzielczość: 1920 x 1080 - 1080p ,
1280 x 960 - 1.3 Mpx
1280 x 720 - 720p
Obiektyw: 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom
Kąt widzenia:
108 ° ... 28 °
Zasięg oświetlacza IR: 40 m
Interfejs RS-485: brak
Metoda kompresji obrazu: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny)
Wejścia / wyjścia alarmowe: 1 / 1
Audio:
  • Wejście na mikrofon zewnętrzny
  • Wyjście audio
  • Obsługa dwukierunkowego audio
  • Detekcja dźwięku
Przepływność (bitrate): 32 kb/s ... 8192 kb/s - H.264
19 kb/s ... 8192 kb/s - H.265
Interfejs sieciowy: 10/100 Base-T(RJ-45)
WEB Server: Wbudowany, Web Viewer
Maks. liczba użytkowników on-line: 20
ONVIF: 18.06
Prędkość transmisji strumienia głównego: 25 kl/s @ 1080p
Dostęp z telefonu komórkowego: Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P)
  • Android: Darmowa aplikacja gDMSS Plus
  • iOS (iPhone): Darmowa aplikacja iDMSS Plus
Domyślny adres IP: 192.168.1.108
Domyślny login / hasło administratora: admin / -
Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu
Porty dostępu przez www: 80, 37777
Porty dostępu przez aplikację na PC: 37777
Port dostępu przez aplikację mobilną: 37777
Port ONVIF: 80
RTSP URL: rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Strumień główny
rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Strumień pomocniczy
Wybrane funkcje:
  • Obiektyw motozoom
  • WDR - 120 dB - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
  • 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • ROI - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu
  • BLC/HLC - kompensacja światła tła / silnego światła
  • Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości
  • Detekcja ruchu
  • Konfigurowalne strefy prywatności
  • ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
  • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu
  • Analiza IVS : przekroczenie linii, wtargnięcie - klasyfikacja ludzi i pojazdów
Zasilanie:
  • PoE (802.3af),
  • 12 V DC / 670 mA
Pobór mocy: < 8 W
Obudowa: Dome - Metalowa
Kolor: Biały
Klasa szczelności: IP67
Wandaloodporna: IK10
Temperatura pracy : -30 °C ... 60 °C
Waga: 0.49 kg
Wymiary: Ø 122 x 89 mm