Kamera IP DS-2XE6222F-IS(4mm)/L316 EX Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP typu bullet odporna na wybuchy, przynależąca do grupy EX. Kamerę zamknięto w specjalnej obudowie ze stali 316L gwarantującej wysoką jakość. Posiada obiektyw stały 4mm, max. rozdzielczość 1080p (2MP), funkcje tj: 3D DNR, WDR 120dB, 2 We/2Wy alarmowe, zasięg IR do 30m, zaawansowana analiza obrazu: wykrywanie twarzy, detekcja intruza, detekcja wejścia/wyjścia z obszaru, usunięcia obiektu, pozostawienia bagażu, utraty ostrości, zmiany otoczenia. Klasa obudowy IK10, zasilanie PoE.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.7'' Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Tryby pracy: |
|
| Obiektyw: | Stałoogniskowy 4 mm |
| Kąt widzenia: | 91 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | do 30 m |
| Przechowywanie danych: | Wbudowany czytnik Micro SD/SDHC/SDXC, do 128 GB, możliwy zapis lokalny i NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 2/2 |
| Maksymalna liczba użytkowników on-line: | 6 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Inerfejs sieciowy: | 1 RJ45 10M / 100M |
| Obudowa: | Bullet - stal nierdzewna 316L |
| Wandaloodporna: | TAK |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Waga: | 7,34 kg |
| Zasilanie: |
|
| Wymiary: | 221/3 × 174 × 172 mm / 435 × 255 × 285 mm (kamera w opakowaniu) |
| Odporność na wybuchy: | ATEX: Ex II 2 G D Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db IP68 IECEx: Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db IP68 |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
| Gwarancja: | 3 lata |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Bullet (tubowa)
- Maks. rozdzielczość 4 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta_katalogowa_EN