Kamera IP DS-2XE6126FWD-HS(2.0mm) 2Mpx Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera kopułowa IP Hikvision w obudowie wybuchoodpornej ze stali 316L Hikvision DS-2XE6126FWD-HS(2.0mm)
Dane techniczne:
| Kamera | |
|---|---|
| Przetwornik: | 1/2.8” CMOS progressive scan CMOS |
| System: | PAL / NTSC |
| Czułość: | Kolor 0.003lux @(F1.2,AGC ON); 0.005Lux @ (F1.6, AGC ON) Cz/B 0.001lux @(F1.2,AGC ON); 0.017Lux @ (F1.6, AGC ON) |
| Obiektyw: | 2 mm |
| Mocowanie obiektywu: | M12 |
| Zakres regulacji: | W poziomie: 0° - 340°, w pionie: 0° - 60° |
| Filtr dzień/noc: | Elektroniczny |
| WDR: | 120 dB |
| Kompresja | |
| Kompresja wideo: | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Wideo bit rate: | 32Kbps~16Mbps |
| Kompresja audio: | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Audio bit rate: | 64Kbps(G.711) / 16Kbps(G.722.1) / 16Kbps(G.726) / 32-192Kbps(MP2L2) |
| Funkcja Dual Stream: | Tak |
| Funkcja Triple Streams: | Tak |
| Obraz | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Strumień drugi: | 50Hz: 25fps (704 × 576, 640 × 480, 352 × 288, 320 × 240) 60Hz: 30fps (704 × 480, 640 × 480, 352 × 240, 320 × 240) |
| Strumień trzeci: | 50Hz: 25fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 ×
480, 352 × 288, 320 × 240) 60Hz: 30fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 480, 640 × 480, 352 × 240, 320 × 240) |
| Funkcje obrazu: | BLC, 3D DNR, HLC, defog, EIS |
| BLC: | Tak |
| HLC: | Tak |
| Smart Defog: | Tak |
| EIS: | Tak |
| 3D DNR: | Tak |
| ROI: | 4 obszary na strumień |
| Sieć | |
| Zapis lokalny: | microSD/SDHC/SDXC card (128G), NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR |
| Protokoły: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Kompatybilność: | ONVIF (Profil S, Profil G), ISAPI |
| Analiza obrazu | |
| Analiza behawioralna: | Przekroczenie linii, wykrycie intruza, wejście w obszar, opuszczenie obszaru, pozostawienie bagażu |
| Interfejsy | |
| Komunikacja: | 1x RJ45 10M/100M/1000M Ethernet, 1x RS-485 |
| Audio: | 1 wejście, 1 wyjście |
| Alarm: | 1 wejście, 1 wyjście (maks. 24 VDC, 1 A lub 110 VAC, 500mA) |
| Wyjście wideo: | 75 Ω, BNC |
| Slot kart pamięci: | Micro SD/SDHC/SDXC, do 128 GB |
| Przycisk reset: | Tak |
| Ogólne | |
| Temperatura pracy: | -40 °C to +60 °C |
| Zasilanie: | 12 V DC ± 20%, PoE (802.3af, class 3) |
| Pobór mocy: | 12 VDC, 0.8 A, maks. 10W PoE (802.3af, 36V - 57V), 0.3A - 0.2A, maks. 12.5W |
| Klasa szczelności: | IP68 |
| Wymiary: | Kamera: Ø138 × 123.4 mm Opakowanie: 251 × 215 × 189 mm |
| Waga: | Kamera: około 2.5 kg Opakowanie: około 3.46 kg |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 2 Mpx(1080p)
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Nie
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja EN
Karta katalogowa EN