Kamera IP DS-2PT5326IZ-DE(5-50mm)(4mm) Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP PanoVu Mini, dzięki kamerom panoramicznym potrafi rejestrować obraz o kącie 240°, a dzięki kamerze PTZ obraz przybliżony. Wymiary kamery: 271.3 mm × 243.1 mm, waga: ok. 3 kg.
Niektóre funkcje:
- 3-częściowy obraz panoramiczny rejestrowany z róznych kierunków, 1-częściowy obraz z bliska.
- 3 kamery poruszające się dookoła, zakres ruchu: 0°to 270°
- 1 we/1wy audio
- 1 we/1wy alarmowe
- wbudowany czytnik kart microSD/SDHC/SDXC do256 GB\
- Kompresja wideo H.265
- Obudowa klasy IP66
- Funkcje systemowe:
- D-WDR
- ICR
- HLC/BLC/3D DNR/Defog
- Balans bieli - Auto/Manual/ATW (Auto-Tracking White Balance)/Indoor/Outdoor/Fluorescent Lamp/Sodium Lamp
- ROI - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu
- 8 konfigurowalnych stref prywatności
- technologia SVC
Kamera panoramiczna:
- Trzy przetworniki 1/2.8" progressive scan CMOS
- Max. rozdzielczość 3 x 1920×1080@30kl/s
- Min. oświetlenie: Kolor: 0.005Lux @(F1.6, AGC ON) czarno-bialy: 0.001Lux @(F1.6, AGC ON) 0 Lux z IR
- Zasięg oświetlacza IR do 30 m
Kamera PTZ:
- Przetwornik 1/2.8"progressive scan CMOS
- Max. rozdzielczość 1920×1080@30kl/s
- zoom optyczny 10x, zoom cyfrowy 8x
- Min. oświetlenie: Kolor: 0.005Lux @(F1.6, AGC ON) Czarno-biały: 0.001Lux @(F1.6, AGC ON) 0 Lux z IR
- Zasięg oświetlacza IR do 50 m
Dane techniczne: Kamera panoramiczna:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 3 x 1/2.8" progressive scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 3 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Obiektyw: | 4 mm , F1.6 |
| Zoom: |
|
| Kąt widzenia: | 80.7° x 3 |
| Zasięg oświetlacza IR: | do 30 m |
Kamera PTZ:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.8" progressive scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Obiektyw: | 4.7mm - 47mm, F1.6 - F3.0 |
| Zoom: |
|
| Obrót / pochylenie: | 0° - 340° / 0° - 90° |
| Prędkość obrotu / pochylenia: |
|
| Max. liczba presetów: | 300 |
| Wyświetlanie statusu PTZ: | TAK |
| Kąt widzenia: | 58.6° to 6.4 |
| Zasięg oświetlacza IR: | do 50 m |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta_katalogowa_EN