Translator
Waluty
Wyszukiwarka
Producenci
Bezpieczne zakupy
1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).
A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!
Zaloguj się
Kamera IP DS-2DY9236I8X-A laser 800m Hikvision
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Laserowa kamera pozycyjna IP z przetwornikiem 1/1.9" progressive scan CMOS. Posiada zoom optyczny 36x oferując więcej detali na otwartych przestrzeniach. Obiektyw 5.6mm - 207mm, max. rozdzielczość 1080p (2MP), funkcje tj: 3D DNR, WDR 120dB, AGC, BLC, EIS, ROI. Alarm 7We/2Wy, zasięg laserowego czujnika: 800m. Technologia Darkfighter.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/1.9" progressive scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920×1080 |
| Tryby pracy: |
|
| Obiektyw: | 5.6mm - 207mm / F1.5 - F4.5, zoom optyczny 36x |
| Prędkość zoom: | ok. 4.4 s |
| Zoom cyfrowy: | 16x |
| Kąt widzenia: | 59,8° - 2.0° |
| Przechowywanie:: | Micro SD/SDHC/SDXC, max. 256 GB; NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR |
| Wybrane funkcje: |
|
| Laserowy czujnik: | zasięg do 800 m |
| PTZ: |
|
| Interfejs sieciowy: | 1 RJ45 10M/100 |
| Protokoły sieci: | IPv4/IPv6,HTTP,HTTPS,802.1x,Qos,FTP,SMTP,UPnP,SNMP,DNS,DDNS,NTP,RTSP,RTCP,RTP,TCP/IP,DHCP,PPPoE,UDP, IGMP, ICMP, Bonjour |
| Maksymalna ilość użytkowników on-line: | 20 |
| Alarm: | 7 We / 2 Wy |
| Audio: | 1 We /1 Wy |
| Kompresja audio: | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| bitrate audio: | G.711alaw/G.711ulaw: 64Kb/s, G.722.1: 16Kb/s, G.726: 16Kb/s, MP2L2: 32Kb/s -160Kb/s, PCM: 16Kb/s |
| Zasilanie: |
24 VAC, Max.: 110W |
| Protokoły RS-485: | Half duplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive |
| Obudowa: | aluminiowa ADC12 |
| Temperatura pracy: |
-40 °C ... 70 °C |
| Waga: |
ok. 20 kg |
| Wymiary: |
251mm ×360mm × 508mm |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
| Gwarancja: | 3 lata |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ kamery | Z systemem pozycjonowania |
| Maks. rozdzielczość | 2 Mpx(1080p) |
| Miejsce montażu | Na zewnątrz i wewnątrz |
| Oświetlacz IR | Tak |
| Obiektyw | Motozoom |
| Wandaloodporność | Nie |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Darmowa dostawa*

