Kamera IP DS-2DY3320IW-DE4 4.7-94mm 3Mpx Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera pozycyjna IP z przetwornikiem 1/2.8" progressive scan CMOS. Posiada zoom optyczny 20x oferując więcej detali na rozległych przestrzeniach. Obiektyw 4.7 - 94mm, max. rozdzielczość 2048×1536 (3MP), funkcje tj: D-WDR, AGC, BLC. Zasięg IR do 100m, Audio 1We/1Wy, alarm 1We/1Wy.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.8" progressive scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 3 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2048×1536 |
| Tryby pracy: |
|
| Obiektyw: | 4.7 - 94mm / F1.6 - F3.5, zoom optyczny 20x |
| Prędkość zoom: | ok. 2.7 s |
| Zoom cyfrowy: | 16x |
| Kąt widzenia: | 58.3° - 3.2° |
| Przechowywanie:: | Micro SD/SDHC/SDXC, max. 256 GB; NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR |
| Wybrane funkcje: |
|
| Oświetlacz IR: | TAK, zasięg do 100 m |
| PTZ: |
|
| Interfejs sieciowy: | 1 RJ45 10 M/100M; PoE (802.3at, class4) |
| Protokoły sieci: | IPv4/IPv6,HTTP,HTTPS,802.1x,Qos,FTP,SMTP,UPnP,SNMP,DNS,DDNS,NTP,RTSP,RTCP,RTP,TCP/IP,DHCP,PPPoE,UDP, IGMP, ICMP, Bonjour |
| Maksymalna ilość użytkowników on-line: | 20 |
| Alarm: | 1 We / 1 Wy |
| Audio: | 1 We /1 Wy |
| Kompresja audio: | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Klasa obudowy: | IP66 |
| Zasilanie: |
12V DC &PoE(802.3at, class4), Max. 19W |
| Temperatura pracy: |
-30 °C ... 65 °C |
| Waga: |
ok. 3 kg |
| Wymiary: | 255 mm × 129 mm × 195 mm |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Z systemem pozycjonowania
- Maks. rozdzielczość 3 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Zmiennoogniskowy
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta katalogowa DS-2DY3320IW-DE4 ang