Kamera IP DS-2DF8836I5X-AELW 8Mpx Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Zintegrowana kamera IP o rozdzielczości 4096 x 2160 wyposażona w oświetlacz laserowy o zasięgu 500m, przeznaczona do pracy na zewnątrz w trudnych warunkach środowiskowych oraz przy słabym poziomie oświetlenia lub w całkowitej ciemności.
| Parametry podstawowe | |
| Przetwornik obrazu | 1/2,8" |
| Tryb Dzień/Noc | Filtr mechaniczny |
| Czułość kamery color | 0,005 Lux @(F1,5, AGC wł.) |
| Czułość kamery B/W | 0,0005 Lux @(F1,5, AGC wł.) |
| Czułość (IR wł.) | 0,0 Lux |
| Elektroniczna migawka | 1/1..1/30 000 s |
| Wideo | |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 4096 x 2160 |
| Maksymalna liczba transmitowanych obrazów | 25 kl./s |
| WDR - Szeroki zakres dynamiki | DWDR |
| Kompensacja światła tylnego | BLC, HLC |
| Redukcja szumów | 3D |
| Balans bieli | Auto/Manual/ATW (Auto-tracking White Balance)/Indoor/Outdoor/Fluorescent Lamp/Sodium Lamp |
| Strefy prywatności | 24 |
| Kompresja wizji | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Liczba jednoczesnych strumieni IP | 20 |
| Strumień główny | 25 kl./s (4096 × 2160, 3840 × 2160, 3072 × 1728, 2560 × 1440, 2048 × 1536, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) |
| Strumień pomocniczy | 25 kl./s (704 × 576, 640 × 480, 352 × 288) |
| Strumień trzeci | 25 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288) |
| Audio | |
| Tor audio | 1 wejście liniowe, 1 wyjście liniowe |
| Kompresja audio | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Optyka | |
| Ogniskowa obiektywu | 7,5..270 mm |
| Apertura | F1,5..4,5 |
| Typ obiektywu | Auto-Iris, Moto-Zoom |
| Zoom optyczny | 36x |
| Zoom cyfrowy | 16x |
| Kąt obserwacji | H: 56,1..2,0° |
| Oświetlenie | |
| Oświetlacz IR | 500 m laser |
| Wyjścia sygnałów | |
| Wyjście wideo | BNC CVBS |
| Sieć | |
| Interfejs sieciowy | 10/100 Mbps |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PPPoE, UDP, IGMP, ICMP, Bonjour |
| Funkcje | |
| Wycieraczka | Tak |
| Przechowywanie danych | |
| Rejestracja na kartę pamięci | uSD/SDHC/SDXC do 256GB |
| Opcje rejestracji | NAS (NPS, SMB/CIPS), ANR |
| PTZ | |
| Zakres PAN | n x 360° |
| Zakres TILT | -20..90° |
| Prędkość PAN | 0,1..210 °/s, preset: 280 °/s |
| Prędkość TILT | 0,1..150 °/s, preset: 250 °/s |
| Presety | 300 |
| Liczba tras naśladowczych | 4 x 10 min. |
| Liczba tur presetów | 8 x 32 presety |
| Automatyczne śledzenie | Tak |
| Detekcja, obsługa alarmów | |
| Wbudowana analiza | wykrycie intruza, przekroczenie linii, wejście, wyjście z regionu, detekcja twarzy, wyjątki audio |
| Alarmy | zdarzenia wywołane przez ludzi i pojazdy, filtrowanie fałszywych alarmów (liście, światła, zwierzęta itp.) |
| Porty, Interfejsy | |
| Wejścia alarmowe | 7 |
| Wyjścia alarmowe | 2 |
| Porty szeregowe | RS-485 (Hikvision, Pelco-D/P) |
| Parametry elektryczne | |
| Zasilanie PoE | Hi-PoE (50 W) |
| Zasilanie AC | 24 V AC (60 W) |
| Warunki pracy | |
| Wilgotność względna | do 90% |
| Temperatura pracy | -40..70 °C |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony obudowy | IP67 |
| Waga | 4 kg |
| Wymiary | Ø266,6 x 410 mm |
| Typ obudowy | Zintegrowana kopułowa |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Obrotowa
- Maks. rozdzielczość 8 Mpx (4K)
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Motozoom
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta_katalogowa_DS-2DF8836I5X-AELW_eng