Kamera IP DS-2DF8436I5X-AELW(C) 4Mpx Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera obrotowa IP Hikvision DS-2DF8436I5X-AELW(C) 4Mpx, zoom 36x, IP67, wycieraczka
Dane techniczne:
| Kamera | |
|---|---|
| Przetwornik: | 1/1.8" progressive scan CMOS |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| System: | PAL / NTSC |
| Czułość: | Kolor: 0.002 Lux @(F1.5, AGC ON) Cz/B: 0.0002 Lux @(F1.5, AGC ON) 0 Lux z IR |
| AGC: | Tak |
| BLC: | Tak |
| HLC: | Tak |
| WDR: | Tak, 120dB |
| Migawka: | 1~1/30,000s |
| Tryb dzień/noc: | ICR |
| Zoom cyfrowy: | 16x |
| Maski prywatności: | 24 programowalne maski |
| Tryb Auto Focus: | Automatyczny / Półautomatyczny / Ręczny |
| Funkcja Rapid Focus: | Tak |
| Obiektyw | |
| Ogniskowa obiektywu: | 5.7mm ~ 205.2mm, 36× zoom optyczny |
| Szybkość zoom-u: | Około. 4.4s |
| Kąt widzenia: | Poziomy: 51.1° ~ 1.7° Pionowy: 31.3° ~ 1.0° Przekątny: 58.0° ~ 2.0° |
| Minimalna odległość: | 10-1500mm |
| Apertura: | F1.5~F4.5 |
| PTZ | |
| Zakres obrotu: | 360° bez punktu końcowego |
| Szybkość obrotu: | Konfigurowalna, od 0.1°/s do 210°/s, Preset: 280°/s |
| Zakres nachylenia: | -20°~90° |
| Szybkość nachylenia: | Konfigurowalna, od 0.1°/s do 150°/s, Preset: 250°/s |
| Liczba presetów: | 300 |
| Patrol: | 8 patroli, do 32 presetów na patrol |
| Pamięć po utracie zasilania: | Tak |
| Wycieraczka: | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | |
| Funkcja Smart IR: | Tak |
| Zasię IR: | 500m |
| Alarm | |
| Wejścia alarmowe: | 7 |
| Wyjścia alarmowe: | 2 |
| Sieć | |
| Ethernet: | 10Base -T, /100Base-TX, RJ45 |
| Strumień główny: | 50Hz: 25fps (2560 × 1440, 2048 × 1536, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 ×
720) 60Hz: 30fps (2560 × 1440, 2048 × 1536, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) |
| Strumień drugi: | 50Hz: 25fps(704×576, 640x480,352×288); 60Hz: 30fps(704×480, 640x480,352×240) |
| Strumień trzeci: | 50Hz: 25fps(704×576, 640×480, 352×288); 60Hz: 30fps(704×480, 640×480, 352×240) |
| Kompresja wideo: | Strumień główny: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Strumień drugi: H.265/H.264/MJPEG Strumień trzeci: H.265/H.264/MJPEG |
| ROI: | 8 obszarów na strumień |
| Kompresja audio: | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Protokoły: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Podgląd na żywo: | do 20 kanałów jednocześnie |
| Funkcja Three-Stream: | Tak |
| Zapis lokalny: | Slot kart pamięci Micro SD/SDHC/SDXC, do 256 GB, NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR |
| GUI | |
| Obsługiwane oprogramowanie: | iVMS-4200, iVMS-4500, iVMS-5200, Hik-Connect |
| Obsługiwane przeglądarki: | IE 8 - 11, Chrome 31.0+, Firefox 30.0+, Edge 16.16299+, Safari 11+ |
| Ogólne | |
| RS-485: | HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D |
| Obsługiwane języki: | Angielski, Polski |
| Pobór mocy: | 24 VAC (Maks. 60 W, w tym. 18W na IR i 12W na
grzałkę) Hi-PoE (Maks. 50 W, w tym. 18W na IR i 12W na grzałkę) |
| Temperatura pracy: | -40°C ~ 70°C |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa odporności mechanicznej: | nie |
| Wymiary: | Φ 266.6 mm × 410 mm |
| Waga: | około 8kg |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Obrotowa
- Maks. rozdzielczość 4 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Motozoom
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja EN
Karta katalogowa EN