Translator
Waluty
Wyszukiwarka
Producenci
Bezpieczne zakupy
1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).
A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!
Zaloguj się
Kamera IP DS-2DF8425IX-AEL(C) 4Mpx Hikvision
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kamera obrotowa IP Hikvision DS-2DF8425IX-AEL(C) 4Mpx, zoom 25x, IP67, IK10
Dane techniczne:
| Kamera | |
|---|---|
| Przetwornik: | 1/1.8" progressive scan CMOS |
| Rozdzielczość: | 2560x1440 |
| System: | PAL / NTSC |
| Czułość: | Kolor: 0.002 Lux @(F1.5, AGC ON), Cz/B: 0.0002 Lux @(F1.5, AGC ON), 0 Lux z IR |
| AGC: | Automatyczny / Ręczny |
| BLC: | Tak |
| HLC: | Tak |
| Defog optyczny: | Tak |
| WDR: | 120dB |
| Migawka: | 50Hz: 1~1/30,000s; 60Hz: 1~1/30,000s |
| Funkcja dzień/noc: | ICR |
| Zoom cyfrowy: | 16x |
| Maski prywatności: | 24 programowalne maski |
| Tryby Auto Focus: | Automatyczny / Półautomatyczny / Ręczny |
| Obiektyw | |
| Ogniskowa: | 5.7 mm ~ 142.5 mm, 25× zoom optyczny |
| Szybkość zoom-u: | Około 3.7s |
| Kąt widzenia: | Poziomy: 51.1° ~ 2.5° Pionowy: 31.3° ~ 1.4° Przekątny: 58.0° ~ 2.8° |
| Minimalny dystans: | 10-1500mm |
| Apertura: | F1.5~F3.5 |
| PTZ | |
| Zakres obrotu: | 360° bez punktu końcowego |
| Szybkość obrotu: | Konfigurowalna, od 0.1°/s do 210°/s, Preset: 280°/s |
| Zakres nachylenia: | -20° ~ 90° |
| Szybkość nachylenia: | Konfigurowalna, od 0.1°/s do 150°/s, Preset: 250°/s |
| Liczba presetów: | 300 |
| Patrol: | 8 patroli, do 32 presetów na patrol |
| Pamięć po utracie zasilania: | Tak |
| Wycieraczka: | Nie |
| Oświetlacz podczerwieni | |
| Zasięg IR: | 200m |
| Kąt wiązki IR: | Zależny od zoom-u |
| Alarm | |
| Wejścia audio: | 7 |
| Wyjścia audio: | 2 |
| Sieć | |
| Ethernet: | 10Base -T, /100Base-TX, RJ45 |
| Strumień główny: | 50Hz: 25fps (2560 × 1440, 2048 × 1536, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 ×
720) 60Hz: 30fps (2560 × 1440, 2048 × 1536, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) |
| Strumień drugi: | 50Hz: 25fps(704×576, 640x480,352×288); 60Hz: 30fps(704×480, 640x480,352×240) |
| Strumień trzeci: | 50Hz: 25fps(704×576, 640×480, 352×288); 60Hz: 30fps(704×480, 640×480, 352×240) |
| Kompresja wideo: | Strumień główny: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Strumień drugi: H.265/H.264/MJPEG Strumień trzeci: H.265/H.264/MJPEG |
| ROI: | 8 obszarów na strumień |
| Kompresja audio: | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Podgląd na żywo: | do 20 kanałów |
| Funkcja Three-Stream: | Tak |
| Slot kart pamięci: | Micro SD/SDHC/SDXC, do 256 GB |
| GUI | |
| Obsługa oprogramowania: | iVMS-4200 |
| Obsługa przeglądarek: | IE 8 - 11, Chrome 31.0+, Firefox 30.0+, Edge 16.16299+, Safari 11+ |
| Ogólne | |
| RS-485: | HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D |
| Zasilanie: | 24V AC & Hi-PoE |
| Pobór mocy: | 24V AC, maks. 60 W (maks. 6W na grzałkę i 18W na IR), Hi-PoE, maks. 50W |
| Temperatura / wilgotność pracy: |
-40°C ~ 70°C / ≤ 90% |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa odporności mechanicznej: | IK10 |
| Wymiary: | Φ 266.6 mm × 410 mm |
| Waga: | 8kg |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ kamery | Obrotowa |
| Maks. rozdzielczość | 4 Mpx |
| Miejsce montażu | Na zewnątrz i wewnątrz |
| Oświetlacz IR | Tak |
| Obiektyw | Motozoom |
| Wandaloodporność | Tak |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Darmowa dostawa*

