Kamera IP DS-2DF6A836X-AEL 36x zoom IK10 Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera szybkoobrotowa IP z przetwornikiem 2/3" progressive scan CMOS. Posiada zoom optyczny 36x oferując więcej detali na otwartych przestrzeniach. Obiektyw 7.5 mm - 270mm, max. rozdzielczość 4096 × 2160 (8MP), funkcje tj: 3D DNR, WDR 120dB, AGC, BLC, EIS, ROI, Defog. Zasięg IR do 150m, szybki focus, zasilanie przez 24V AC i Hi PoE. Zaawansowane algorytmy deep-learning. Klasa obudowy: IP67, IK10
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 2/3" progressive scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 8 Mpx |
| Rozdzielczość: | 4096 × 2160 |
| Tryby pracy: |
|
| Obiektyw: | 7.5 mm - 270mm / F1.5 -F4.5, zoom optyczny 36x |
| Prędkość zoom: | ok. 7.8 s |
| Zoom cyfrowy: | 16x |
| Kąt widzenia: | 56.1° to 2.0° |
| Kompresja obrazu: | H.264/MJPEG/MPEG4 |
| Wideo bitrate: | 32 Kb/s - 16 Mb/s |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro SD/SDHC/SDXC,max. do 256 GB; NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR |
| Wybrane funkcje: |
|
| PTZ: |
|
| Interfejs sieciowy: | 1 RJ45 10M/100; Hi-PoE |
| Protokoły sieci: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PPPoE, UDP, IGMP, ICMP, Bonjour |
| Maksymalna ilość użytkowników on-line: | 20 |
| Alarm: | 7 We / 2 Wy |
| Audio: | 1 We /1 Wy |
| Kompresja audio: | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Obudowa: | biała, PTZ |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | TAK |
| Zasilanie: | 24 VAC (max. 60W, w tym max.10 W na grzałkę), Hi-PoE (max. 50 W, w tym max.10 W na grzałkę) |
| Protokoły RS-485: | Half duplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 70 °C |
| Waga: | ok. 6 kg |
| Wymiary: | Φ231.1 mm × 355.6mm |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta_katalogowa_EN