Kamera IP DS-2DF6A236X-AEL(C) 2Mpx Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera obrotowa IP DS-2DF6A236X-AEL(C) 2Mpx zoom 36x Hikvision
Dane techniczne:
| Kamera | |
|---|---|
| Przetwornik: | 1/1.8" progressive scan CMOS |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920x1080 |
| System: | PAL / NTSC |
| Czułość: | Kolor: 0.002 Lux @(F1.5, AGC ON) Cz/B: 0.0002 Lux @(F1.5, AGC ON) |
| AGC: | Tak |
| BLC: | Tak |
| HLC: | Tak |
| Defog optyczny: | Tak |
| WDR: | 120dB |
| Migawka: | 50Hz: 1/1-1/30,000s 60Hz: 1/1-1/30,000s |
| Funkcja dzień/noc: | ICR |
| Zoom cyfrowy: | 16x |
| Maski prywatności: | 24 programowalne maski |
| Auto Focus: | Automatyczny / Pół-automatyczny / Manualny |
| Funkcja Rapid Focus: | Tak |
| Obiektyw | |
| Ogniskowa obiektywu: | 5.7 mm ~ 205.2 mm, 36× zoom optyczny |
| Szybkość zoom-u: | Około. 4.4s |
| Kąty widzenia: | Poziomy: 59.8° ~ 2.0° Pionowy: 33.6° ~ 1.1° Przekątny: 68.6° ~ 2.3° |
| Odległość minimalna: | 10-1500mm |
| Apertura: | F1.5 ~ F4.5 |
| PTZ | |
| Zakres obrotu: | 360° bez punktu końcowego |
| Szybkość obrotu: | Konfigurowalne, od 0.1°/s do 350°/s; preset: 540°/s |
| Zakres nachylenia: | -20° ~ 90° |
| Szybkość nachylenia: | Ręcznie: 0.1° -240°/s, Preset: 400°/s |
| Liczba presetów: | 300 |
| Liczba patroli: | 8 patroli, do 32 presetów na patrol |
| Pamięć po utracie zasilania: | Tak |
| Alarm | |
| Wejścia alarmowe: | 7 |
| Wyjścia alarmowe: | 2 |
| Wejścia i wyjścia | |
| Wejścia audio: | 1 |
| Wyjście audio: | 1 |
| Sieć | |
| Ethernet: | 10Base -T, /100Base-TX, RJ45 |
| Strumień główny: | 50Hz: 25fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720), 50fps (1920 × 1080,
1280 × 960, 1280 × 720); 60Hz: 30fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720), 60fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720); |
| Strumień drugi: | 50Hz: 25fps(704×576), 25fps (352×288), 25fps (176×144) 60Hz: 30fps(704×480), 30fps (352×240), 30fps (176×120) |
| Kompresja wideo: | Strumień główny: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Strumień drugi: H.265/H.264/MJPEG Strumień trzeci: H.265/H.264/MJPEG |
| ROI: | 8 obszarów na każdy strumień |
| Kompresja audio: | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Protokoły: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Jednoczesny podgląd: | do 20 użytkowników na raz |
| Funkcja Three-Stream: | Tak |
| Slot kart pamięci: | Micro SD/SDHC/SDXC, do 256 GB |
| GUI | |
| Oprogramowanie: | iVMS-4200, iVMS-4500, iVMS-5200, Hik-Connect |
| Obsługa przeglądarek: | IE 8 - 11, Chrome 31.0+, Firefox 30.0+, Edge 16.16299+, Safari 11+ |
| Ogólne | |
| RS-485: | HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D |
| Obsługiwane języki: | Angielski, Polski |
| Zasilanie: | 24V AC & Hi-PoE |
| Pobór mocy: | 24V AC (maks. 60W, włączając 10W na grzałkę) , Hi-PoE (maks. 50W, włączając 10W na grzałkę) |
| Temperatura pracy: | -40°C ~ 70°C |
| Klasa szczelności / odporności mechanicznej: | IP67 / IK10 |
| Materiał wykonania: | Stop aluminium |
| Wymiary: | Φ 231.1 mm × 355.6 mm |
| Waga: | Około. 6 kg |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja EN
Karta katalogowa EN