Kamera IP DS-2DF6223-CXW 5.9-135.7mm EX Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP typu speed-dome odporna na wybuchy, przynależąca do grupy EX. Kamera rejestruje obraz wysokiej jakości także w słabo oświetlonym środowisku. Kamerę zamknięto w specjalnej obudowie ze stali nierdzewnej 304. Posiada obiektyw 5.9 - 135.7, zoom optyczny/cyfrowy: 23x/16x max. rozdzielczość 1080p (2MP), funkcje tj: 3D DNR, WDR 120dB, ROI audio WE/WY: 1/1, alarm WE/WY: 7/2, Klasa obudowy IP68.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1.19'' Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Tryby pracy: |
|
| Obiektyw: | 5.9 - 135.7 mm, zoom optyczny 23x |
| Prędkość zoom: | Ok. 7.4 s |
| Kąt widzenia: | 59.8° - 2.0° (wide-tele) |
| Minimalna odległość pracy: | 10 - 1500 mm |
| Zakres przesłony: | F1.5 - F4.5 |
| PTZ: |
|
| Przechowywanie danych: | Wbudowany czytnik kart Micro SD/SDHC/SDXC, do 128 GB |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Audio WE/WY: | 1/1 |
| Kompresja audio: | kompresja:G.711ulaw/G.711alaw/G.726/MP2L2/G.722 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 7/2 |
| Maksymalna liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Wybrane funkcje |
|
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1X, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Inerfejs sieciowy: | 1× RJ45 100M |
| Obudowa: | Speed-dome - stal nierdzewna 304 |
| Wandaloodporna: | nie |
| Klasa szczelności: | IP68 |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 23,300 kg |
| Zasilanie: | 100 - 240 VAC, max. 60W |
| Wymiary: | Φ281mm× 405mm |
| Odporność na wybuchy: |
TÜ V 16 ATEX 7950X: Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db IECEx TUR 16.0050X: II 2 G Ex db IIC T6 Gb/II 2 D Ex tb IIIC T80°C Db |
| Możliwe mocowanie: |
|
| Producent / Marka: | HIKVISION |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Obrotowa
- Maks. rozdzielczość 2 Mpx(1080p)
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Obiektyw Zmiennoogniskowy
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta_katalogowa_EN