Kamera IP DS-2CD7A85G0-IZHS 2.8-12mm 8MP Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera tubowa sieciowa z obiektywem motozoom 2.8-12mm; przetwornik 1/1.8'' Progressive Scan CMOS; Max. rozdzielczość 3840x2160 (8Mpx); Funkcje: WDR 120dB, ROI, BLC/HLC, 3D DNR, Defog, EIS, AGC, sharpness; zasięg IR do 50m; IP67; klasa obudowy IK10;
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/1.8” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 8 Mpx |
| Tryby wyświelania: |
|
| Obiektyw: | 2.8-12 mm motozoom/F1.2 do 2.5 |
| Kąt widzenia: | 112.4° - 41° |
| Zasięg oświetlacza podczerwieni(IR): | do 50 m |
| RS-485: | TAK |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Max. liczba użytkowników on-line: | 20 |
|
Wersja firmware: |
5.6.0 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Audio: | brak |
| Alarm: | 2WE/2WE (max. 24 VDC/VAC, 1A) |
| Obudowa: | Tubowa, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
|
Wandaloodporność: |
TAK, IK10 |
|
Wbudowana grzałka: |
TAK |
| Gniazdo kart pamięci: | Wbudowane gniazdo na karty MicroSD/SDHC/SDXC do 256GB, możliwy zapis lokalny |
|
Temperatura pracy : |
-40 °C ... 65 °C |
| Zasilanie: | 12 VDC ± 20%, two-core terminal block; reverse polarity protection, PoE (802.3at, class4) |
| Pobór mocy: | 12 VDC, 1.4 A, 16.5 W; PoE (802.3at, 42.5 V-57 V), 0.4 A-0.3 A, class 4 |
| Wymiary: | Φ144 × 347 mm / 405
× 190 × 180 mm (sama kamera / kamera w opakowaniu) |
| Waga: | ok. 2450g / 2700g (sama kamera / kamera z pudełkiem) |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta katalogowa DS-2CD7A85G0-IZHS ang