Kamera IP DS-2CD7146G0-IZS(2.8-12mm) 4MP Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera kopułowa sieciowa z obiektywem zmiennoogniskowym 2.8-12mm; przetwornik 1/1.8'' Progressive Scan CMOS; Max. rozdzielczość 2560x1440 (4Mpx); Funkcje: WDR 140dB, ROI, BLC/HLC, 3D DNR, Defog, EIS, AGC, sharpness, korekcja zniekształceń; zasięg IR do 30m; klasa obudowy IK10; technologia Darkfighter
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/1.8” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 4 Mpx |
| Tryby wyświelania: |
|
| Obiektyw: | 2.8-12 mm motozoom/F1.2 do 2.5 |
| Kąt widzenia: | 109° - 38.9° |
| Zasięg oświetlacza podczerwieni(IR): | do 30 m |
| Interfejs sieci: | 1x RJ-45 (10/100/1000M) |
| RS-485: | TAK |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Max. liczba użytkowników on-line: | 20 |
|
Wersja firmware: |
5.6.0 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Audio WE/WY: | 1/1 |
| Alarm WE/WY: | 1/1 |
| Obudowa: | Kopułka, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
|
Wandaloodporność: |
TAK, IK10 |
| Gniazdo kart pamięci: | Wbudowane gniazdo na karty MicroSD/SDHC/SDXC do 256GB |
|
Temperatura pracy : |
-30 °C ... 60 °C |
| Zasilanie: |
10 do 48 VDC, zalecane 12 VDC; PoE (802.3af, class 3) |
| Pobór mocy: |
|
| Wymiary: | Φ140.5 × 122.6 mm / 244 × 174 × 173 mm (sama kamera / kamera w opakowaniu) |
| Waga: | ok. 950g / 1300g (sama kamera / kamera z pudełkiem) |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 4 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Motozoom
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta katalogowa DS-2CD7146G0-IZS ang