Kamera IP DS-2CD6626BS-R(16mm) 2Mpx Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP Hikvision DS-2CD6626BS-R(16mm) 2Mpx, w obudowie antykorozyjnej ze stali 316L, standard: WF2, C5-M, NEMA-4X
Dane techniczne:
| Kamera | |
|---|---|
| Przetwornik: | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| System: | PAL / NTSC |
| Czułość: | Kolor: 0.002 Lux @ (F1.2, AGC wł.) Cz/B: 0.0002 Lux @ (F1.2, AGC wł.) |
| Migawka: | 1 s – 1/100,000 s |
| Funkcja Slow shutter: | Tak |
| Obiektyw: | 16mm F1.8, poziomy kąt widzenia: 25°, mocowanie M12 |
| Funkcja dzień/noc: | Filtr IR |
| WDR: | Tak, 120 dB |
| DNR: | Tak, 3D DNR |
| Kompresja | |
| Kompresja wideo: | H.264/MJPEG/MPEG4 |
| Profile H.264: | Profil Podstawowy / Profil Główny / Profil Wysoki |
| Bit rate wideo: | 32Kbps ~ 16Mbps |
| Kompresja audio: | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Bit rate audio: | 64Kbps(G.711) / 16Kbps(G.722.1) / 16Kbps(G.726) / 32-128Kbps(MP2L2) |
| Funkcja Triple Streams: | Tak |
| Obraz | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Strumień główny: | 50Hz: 50fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) 60Hz: 60fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) |
| Strumień drugi: | 50Hz: 25fps (704 × 576, 640 × 480, 352 × 288, 320 × 240) 60Hz: 30fps (704 × 480, 640 × 480, 352 × 240, 320 × 240) |
| Strumień trzeci: | 50Hz: 25fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 ×
480, 352 × 288, 320 × 240) 60Hz: 30fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 480, 640 × 480, 352 × 240, 320 × 240) |
| Funkcje obrazu: | BLC/HLC/3D DNR/Defog/EIS |
| Ustawienia obrazu: | Rotacja, saturacja, jasność, kontrast, ostrość |
| Funkcja Target Cropping: | Tak |
| ROI: | 4 obszary na strumień |
| Nakładka na obraz: | LOGO o rozdzielczości 128×128 24bit w formacie bmp |
| Przełączanie dzień/noc: | Automatyczne / Harmonogram / Alarm |
| Sieć | |
| Zapis lokalny: | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR |
| Alarm: | detekcja ruchu, alarm sabotażowy, pełny HDD, błąd HDD, rozłączenie sieci, konflikt IP, błąd logowania |
| Protokoły: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Kompatybilność: | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI |
| Interfejsy | |
| Ethernet: | 1x RJ45 10M/100M/1000M |
| Audio: | 1 wejście, 1 wyjście |
| Alarm: | 1 wejście, 1 wyjście |
| Ogólne | |
| Oświetlacz IR: | nie |
| Warunki pracy: | -30°C ~ +60°C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Zasilanie: | DC 12V |
| Pobór mocy: | Maks. 17 W |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wymiary: | 373.03 × 203.15 × 180 mm |
| Waga: | 6.2 kg |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Bullet (tubowa)
- Maks. rozdzielczość 2 Mpx(1080p)
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Nie
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja EN
Karta katalogowa EN