Kamera IP DS-2CD6626B-IZHS(2.8-12mm) 2MP Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP Hikvision DS-2CD6626B-IZHS(2.8-12mm) 2Mpx, w obudowie antykorozyjnej wykonanej ze stali 316L, standard: C5-M, NEMA 4X
Dane techniczne:
| Kamera | |
|---|---|
| Przetwornik: | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| System: | PAL / NTSC |
| Czułość: | 0.002 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux z IR |
| Migawka: | 1 s – 1/100,000 s |
| Funkcja Slow shutter: | Tak |
| Obiektyw: | motozoom 2.8 – 12 mm, F1.4, poziomy kąt widzenia: 90.1° - 31° |
| Funkcja dzień/noc: | Filtr IR |
| WDR: | Tak, 120 dB |
| DNR: | Tak, 3D DNR |
| Kompresja | |
| Kompresja wideo: | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Profile H.264: | Profil Podstawowy / Profil Główny / Profil Wysoki |
| Bit rate wideo: | 32Kbps ~ 16Mbps |
| Kompresja audio: | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Bit rate audio: | 64Kbps(G.711)/16Kbps(G.722.1)/16Kbps(G.726)/32-192Kbps(MP2L2) |
| Funkcja Triple Streams: | Tak |
| Obraz | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Strumień główny: | 50Hz: 50fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) 60Hz: 60fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) |
| Strumień drugi: | 50Hz: 25fps (704 × 576, 640 × 480, 352 × 288, 320 × 240) 60Hz: 30fps (704 × 480, 640 × 480, 352 × 240, 320 × 240) |
| Strumień trzeci: | 50Hz: 25fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 ×
480, 352 × 288, 320 × 240) 60Hz: 30fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 480, 640 × 480, 352 × 240, 320 × 240) |
| Funkcje obrazu: | BLC/HLC/3D DNR/Defog/EIS |
| Ustawienia obrazu: | Rotacja, saturacja, jasność, kontrast, ostrość |
| Funkcja Target Cropping: | Tak |
| ROI: | 4 obszary na strumień |
| Nakładka na obraz: | LOGO o rozdzielczości 128×128 24bit w formacie bmp |
| Przełączanie dzień/noc: | Automatyczne / Harmonogram / Alarm |
| Sieć | |
| Zapis lokalny: | karta microSD/SDHC/SDXC (128GB), NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR |
| Alarm: | detekcja ruchu, alarm sabotażowy, pełny HDD, błąd HDD, rozłączenie sieci, konflikt IP, błąd logowania |
| Protokoły: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Kompatybilność: | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI |
| Interfejsy | |
| Ethernet: | 1 RJ45 10M/100M/1000M self-adaptive Ethernet port |
| Audio: | 1 wejście, 1 wyjście |
| Alarm: | 1 wejście, 1 wyjście |
| Wyjście wideo: | 75 Ω, BNC |
| Slot kart pamięci: | Micro SD/SDHC/SDXC, do 128 GB |
| Przycisk reset: | Tak |
| Ogólne | |
| Zasięg IR: | do 80 m |
| Warunki pracy: | -40°C ~ +60°C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Zasilanie: | AC 24V, 1.7A |
| Pobór mocy: | Maks. 40 W |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wymiary: | Kamera: 472 × 180 × 190 mm Opakowanie: 614 × 278 × 343 mm |
| Waga: | 9.75 kg |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja EN
Karta katalogowa EN