Kamera IP DS-2CD63C2F-IS 2mm 12Mpx Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP typu fisheye (rybie oko), oferująca widok panoramiczny 360 stopni. Przetwornik zapewnia obrazy w wysokiej rozdzielczości 4000× 3072. 14 trybów wyświetlania na żywo, 2 tryby dekodowania, zasięg IR do 15 m zapewnia dobrą widoczność w bardzo słabo oświetlonym otoczeniu. Wbudowany mikrofon, 2 analizy zachowania,
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/1.7'' Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 12 Mpx |
| Rozdzielczość: | 4000× 3072 |
| Tryby pracy: |
|
| Obiektyw: | 2 mm @ F2.4 |
| Kąt widzenia: | 180° (montaż ścienny), 360° (montaż sufitowy), 360° (montaż stołowy) |
| Przechowywanie:: | Built-in Micro SD/SDHC/SDXC slot, up to 128 GB |
| Wybrane funkcje: |
|
| Wyświetlanie na żywo (live view display): |
|
| Oświetlacz IR: | TAK, zasięg do 15 m |
| Interfejs sieciowy: | 1 RJ45 10M/100 |
| Protokoły sieci: | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Wideo bitrate: | 256 Kb/s - 16 Mb/s |
| Audio: | 1 We /1 Wy, wbudowany mikrofon |
| Alarm: | 1 We /1 Wy (max.DC24V 1A lub AC110V 500mA) |
| Kompresja audio: | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Audio bitrate: | 64Kbps(G.711)/16Kbps(G.722.1)/16Kbps(G.726)/32-160Kbps(MP2L2) |
| Interfejs RS-485: |
Tak , 1 |
| Zasilanie: |
DC 12 V± 10%, 0.94 APoE (802.3at, class 4), 0.41 –0.26A |
| Temperatura pracy: |
-10 °C ... 5 °C |
| Waga: |
ok. 1,4 kg |
| Montaż: |
3 możliwości montażu: ścienny, sufitowy, stołowy. |
| Wymiary: | 164×152.8×43.8 mm |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
| Gwarancja: | 3 lata |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta_katalogowa_EN