Kamera IP DS-2CD5546G0-IZHS 4Mpx zoom Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP typu bullet z obiektywem motozoom 2.8-12 mm. Max. rozdzielczośc to 2560 × 1440 (4 MP). Funkcje: WDR 140dB, 3D DNR, EIS, Mirror, SVC zasięg IR do 30m, Klasa obudowy IP67, IK10, temp. robocza - 40°C...+65°C , audio, alarm. Technologia Darkfighter
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/1.8'' Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość: | 2560 × 1440 / 4 Mpx |
| Tryby pracy: |
|
| Obiektyw: | 2.8mm - 12mm motozoom, F1.2 |
| Kąt widzenia: | 109.2 ° - 38.9° |
| Audio: | 1we / 1 wy |
| Alarm: | 1we / 2wy |
| Wbudowany czytnik kart: | micro SD/SDHC/SDXC, do 256GB |
| Wybrane funkcje: |
|
| Oświetlacz IR: | TAK, zasięg do 30 m |
| Interfejs sieciowy: | 1 RJ45 10M/100M/1000M |
| Protokoły sieci: | TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP, PPPoE,NTP,UPnP,SMTP,SNMP,IGMP,802.1X,QoS,IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Firmware: | 5.6.0 |
| Maksymalna ilość użytkowników on-line: | 20 |
| Wideo bitrate: | 32 Kb/s - 16 Mb/s |
| Zasilanie: |
Zalecane 12 V DC, dopuszczalny zakres napięcia 10 - 48 VDC, two-core terminal block. PoE (802.3at, class 4) |
| Grzałka: |
TAK |
| Klasa szczelności: |
IP67 |
| Wandaloodporna: |
TAK, IK10 |
| Obudowa |
Kopułowa, aluminiowa |
| Temperatura pracy: |
- 40°C ... 65 °C |
| Waga: |
ok. 1.45 kg (kamera) / 1.95 kg (kamera + opakowanie) |
| Wymiary: | Φ162× 140.3 mm (kamera)/ 251×215×189mm (kamera + opakowanie) |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 4 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Motozoom
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta katalogowa DS-2CD5546G0-IZHS(B) ang