Kamera IP DS-2CD5026G0-AP 2MP Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera bez obiektywu w zestawie.
Kamera kompaktowa IP o rozdzielczości 2MP przeznaczona do pracy w zaawansowanych systemach nadzoru wizyjnego posiadająca szerego możliwości detekcji i alarmowania wspieranej przez system inteligentnej analizy obrazu w tym detekcję i śledzenie twarzy. Kamera posiada finkcję WDR i może być zasilana z 12V DC, 24V AC oraz PoE. Kamera DS-2CD5026G0-AP może wspópracować z obiektywami P-Iris.
Dane techniczne:
| Przetwornik | 1/2,8'' |
| Tryb dzień/noc | Filtr mechaniczny |
| Czułość | 0,002 Lux @(F1,2 AGC WŁ) |
| Auto-Iris | P-Iris |
| Montaż obiektywu | CS |
| Regulacja ostrości | automatyczny back-focus |
| AGC | Tak |
| Prędkość elektronicznej migawki ELC | 1..1/100 000 s |
| Wolna migawka | Tak |
| WDR - Szeroki zakres dynamiki | Tak - 140dB |
| Kompensacja światła tylnego | BLC, HLC |
| Redukcja szumów | 3DNR |
| Kompresja wizji | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Przepływność video | 32 Kbps..16 Mbps |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 1920x1080 |
| Maksymalna liczba transmitowanych obrazów | 50 kl./s |
| Strumień główny | 50 kl./s (1920x1080, 1280x960, 1280x720), H.265/H.264 |
| Strumień pomocniczy | 25 kl./s (704x576, 640x480), H.265/H.264/MJPEG |
| Liczba jednoczesnych strumieni IP | 20 (do 10 niezależnych profili strumieni wideo) |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Interfejs Ethernet | 10/100/1000 Mbps |
| Rejestracja na kartę pamięci | Tak (uSD/SDHC/SDXC do 256GB) |
| Inne | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Analiza video | Przekroczenie linii, detekcja intruza, detekcja twarzy, wejście do strefy, wykrywanie pozostawionych przedmiotów, zniknięcie obiektów, zmiany sceny, statystyki, dynamiczne śledzenie twarzy |
| Detekcja sabotażu obrazu | Tak (dodatkowo rozłączenie sieci, konflikt adresów IP, nielegalne logowanie, błąd HDD) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Tor audio | wejście / wyjście liniowe |
| Kompresja audio | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Przepływność audio | 64Kbps(G.711)/16Kbps(G.722.1)/16Kbps(G.726)/32-192Kbps(MP2L2)/32Kbps(PCM) |
| Wejścia alarmowe | 2 |
| Wyjścia alarmowe | 2 |
| Wyjście wizji | 1V p-p CVBS (4CIF) |
| Porty szeregowe | RS-485 (half duplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive) |
| Zasilanie PoE | Tak (802.3af, class 3) |
| Zasilanie DC | 12 V DC |
| Zasilanie AC | 24 V AC |
| Wyjście zasilania | 12V DC, 200 mA |
| Pobór mocy | 7 W |
| Waga | 0,73 kg |
| Wymiary | 142,6 x 69,8 x 68 mm |
| Temperatura pracy | -30..60 °C |
| Typ obudowy | kompaktowa |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Box
- Maks. rozdzielczość 2 Mpx(1080p)
- Miejsce montażu Wewnątrz
- Oświetlacz IR Nie
- Obiektyw Brak w zestawie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Karta katalogowa EN
Instrukcja EN