Kamera IP DS-2CD4A24FWD-IZHS motozoom Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP typu bullet z obiektywem motozoom 4.7-94 mm. Max. rozdzielczośc to 1920 ×1080 (Full HD). Funkcje: WDR 120dB, 3D DNR, BLC, ROI, Defog, EIS, audio, alarm. Zasięg IR do 120m, Klasa obudowy IP67, zaawansowana analiza obrazu, wbudowana grzałka.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.8'' Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość: | 1920 ×1080 |
| Tryby pracy: |
50Hz: 50fps(1920 × 1080)/(1280 × 960)/(1280 × 720)60Hz: 60fps (1920 × 1080)/(1280 × 960)/(1280 × 720) |
| Obiektyw: | 4.7-94 mm motozoom, F1.4 |
| Kąt widzenia: | 53.8°~3.1° |
| Wbudowany czytnik kart: | micro SD/SDHC/SDXC, do 128GB |
| Wybrane funkcje: |
|
| Audio WE/WY: | 1/1 |
| Alarm: WE/WY | 1/1 |
| Oświetlacz IR: | TAK, zasięg do 120 m |
| Interfejs sieciowy: | 1 RJ45 10M/100M/1000M |
| Interfejs RS-485: | TAK |
| Protokoły sieci: | TCP/IP,ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP,PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Zasilanie: |
12 V DC ± 10%, PoE (802.3at, Class 3) |
| Klasa szczelności: |
IP67 |
| Wandaloodporna: |
nie |
| Wbudowana grzałka: |
TAK |
| Temperatura pracy: |
- 40°C ... 60 °C |
| Waga: |
ok. 2 kg |
| Wymiary: | 100×103.9×311.8mm |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
| Gwarancja: | 3 lata |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta_katalogowa_EN