Translator
Waluty
Wyszukiwarka
Producenci
Bezpieczne zakupy
1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).
A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!
Zaloguj się
Kamera IP DS-2CD3056G2-IS(4mm) 5MP Hikvision
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DS-2CD3056G2-IS to kamera IP o rozdzielczości maksymalnej 5MP. Model posiada obiektyw stały 4mm, zintegrowany oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 40m, a obudowa, typu bullet, przystosowana jest do montażu zewnętrznego.
Najważniesze cechy:
- Rozdzielczość maksymalna 5MP
- Obiektyw stałoogniskowy 4mm
- Bardzo dobra czułość kamery - Powered by Darkfighter
- Zintegrowany oświetlacz - IR, o zasięgu do 40m (zależnie od sceny)
- AcuSense
- Rozbudowana analityka
- Slot na kartę pamięci
- Obsługa zasilania PoE
Specyfikacja:
| Kamera | |
| Przetwornik: | 1/2.7" CMOS Skanowanie progresywne |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2592x1944 |
| Czułość: |
|
| Migawka: | 1/3s do 1/100,000s |
| Wolna migawka: | Tak |
| WDR: | 120dB |
| Dzień/Noc: | Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR) |
| Regulacja położenia: | Panorama: 0 ~ 360°, Nachylenie: 0° ~ 90°, Obrót: 0° ~ 360° |
| Obiektyw | |
| Typ: | Stałoogniskowy |
| Apertura: | F1.4 |
| Mocowanie: | M12 |
| Ogniskowa i kąt widzenia: | 4mm, poziomo: 80°, pionowo: 58°, przekątna: 104° |
| DORI | |
| 4mm: | D: 77m, O: 30m, R: 15m, I: 7m |
| Oświetlacz | |
| Typ światła: | IR |
| Zasięg oświetlacza: | do 40m |
| Długość fali: | 850nm |
| Smart IR: | Tak |
| Wideo | |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2592x1944 |
| Strumień główny: |
|
| Podstrumień: |
|
| Trzeci strumień* |
|
| Czwarty strumień** |
|
| Kompresja wideo*** |
|
| Bitrate (wideo): | 32 Kbps do 16 Mbps |
| Typ H.264: | Baseline Profile / Main Profile / High Profile |
| Typ H.265: | Main Profile |
| H.264+: | Wsparcie dla pierwszego strumienia |
| H.265+: | Wsparcie dla pierwszego strumienia |
| Kontrola Bitrate (wideo): | CBR / VBR |
| SVC: | H.264 i H.265 |
| ROI: | 5 stałych stref dla strumienia głównego i podstrumienia |
| Audio | |
| Typ dźwięku: | Mono |
| Filtrowanie szumów otoczenia: | Tak |
| Częstotliwość próbkowania: | 8 kHz / 16 kHz / 32 kHz / 44.1 kHz / 48 kHz |
| Kompresja audio: | G.711ulaw / G.711alaw / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM / MP3 / AAC |
| Bitrate (audio): | 64 Kbps (G.711ulaw / G.711alaw) / 16 Kbps (G.722.1) / 16 Kbps (G.726) / 32 do 192 Kbps (MP2L2) / 8 do 320 Kbps (MP3) / 16 do 64 Kbps (AAC) |
| Sieć | |
| Jednoczesny podgląd: | Do 6 kanałów |
| API: | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Protokoły: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, ARP, SNMP |
| Użytkownicy: | Do 32 użytkowników. 3 poziomy użytkownika: administrator, operator i użytkownik |
| Bezpieczeństwo: | Ochrona hasłem, kontrola złożoności hasła, szyfrowanie HTTPS, filtrowanie adresów IP, dziennik zdarzeń, uwierzytelnianie podstawowe i szyfrowane dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, uwierzytelnianie WSSE i szyfrowane dla ONVIF |
| Magazyn sieciowy: |
|
| Oprogramowanie: | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Przeglądarki Internetowe: |
|
| Obraz | |
| SNR: | ≥ 52 dB |
| Przełączanie dzień/noc: | Tryby: dzień, noc, automatycznie, harmonogram |
| Ulepszenie obrazu: | BLC, HLC, 3D DNR |
| Funkcje obrazu: | Obrót, odbicie, jasność, kontrast, ostrość, balans bieli |
| Interfejs | |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 wejście, 1 wyjście (maks. 12VDC, 30mA) |
| Interfejs Ethernet: | 1x gniazdo RJ45, 10/100 |
| Audio: |
|
| Pamięć kamery: | 1 slot kart pamięci, wsparcie kart microSD / SDHC / SDXC, obsługiwana pojemność do 256GB |
| Przycisk reset: | Tak |
| Wyjście zasilania: | 12V DC, maks. 100mA |
| Zdarzenia | |
| Podstawowe: | Detekcja ruchu (klasyfikacja obiektów człowiek i pojazd), sabotaż, wyjątek |
| SMART: | Wykrywanie bagażu bez nadzoru, detekcja usunięcia obiektu ze sceny, detekcja zmiany sceny, wyjątek audio |
| Funkcje Deep Learning | |
| Wykrywanie twarzy: | Tak |
| Ochrona obwodowa: | Detekcja przekroczenia wirtualnej linii, detekcja intruza, detekcja wejścia w strefę, detekcja opuszczenia strefy |
| Ogólne | |
| Metody powiadomienia o zdarzeniu: | Zapis do NAS / na kartę pamięci / wysłanie do FTP, powiadomienie centrum nadzoru, uruchomienie nagrywania, uruchomienie przechwytywania, wysyłanie wiadomości e-mail, ostrzeżenie dźwiękowe |
| Język klienta web: | Polski, Angielski, inne (33 języki) |
| Pozostałe funkcje: | Zapobieganie migotaniu, weryfikacja stanu (heartbeat), lustro, maski prywatności, dziennik flash, resetowanie hasła przez e-mail, licznik pikseli |
| Reset programowy: | Obsługiwany |
| Warunki przechowywania: |
|
| Warunki pracy: |
|
|
Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Gniazdo zasilania DC: | Ø 5.5mm |
| Materiał obudowy: | Korpus wykonany ze stopu aluminium |
| Wymiary kamery: | 78.8mm x 78.6mm x 235.9mm |
| Wymiar opakowania: | 315mm x 137mm x 141mm |
| Waga kamery: | ok. 830g |
| Normy i certyfikacje | |
| EMC: |
|
| Bezpieczeństwo: |
|
| Środowisko: |
|
| Odporność: | IP67 (IEC 60529-2013) |
*Trzeci strumień dostępny jest w określonych ustawieniach.
**Czwarty strumień dostępny jest w określonych ustawieniach.
***Trzeci i czwarty strumień dostępny jest w określonych
ustawieniach.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Darmowa dostawa*

