Kamera IP DS-2CD2T86G2-2I(2.8mm)(C) 8MP Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
DS-2CD2T86G2-2I(2.8mm)(C) to kamera IP, o rozdzielczości maksymalnej 8MP, w obudowie typu bullet (tubowa). Model posiada stałoogniskowy obiektyw, oraz zintegrowany oświetlacz podczerwieni IR do pracy w trybie nocnym.
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna: 8MP
- Bardzo dobra jakość obrazu w warunkach słabszego oświetlenia - Powered by DarkFighter
- Oświetlacz IR o zasięgu do 60m (zależnie od warunków)
- Obsługa kompresji H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MPJEG
- WDR 120dB - szeroki zakres dynamiki oświetlenia
- Kamera serii AcuSense - filtrowanie fałszywych alarmów w oparciu o rozpoznawanie sylwetki człowiek/pojazd
- Funkcje analityki wideo VCA
- Zdalny dostęp przez aplikację mobilną P2P Hik-Connect
- Wbudowany slot na kartę pamięci microSD - obsługiwane karty o pojemności maks. 256GB
- Wsparcie zasilania PoE 802.3af
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 8.3 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 111 ° |
| Kompresja: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Zasięg oświetlacza IR: | 60 m |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | nie |
| Audio: | nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 8.3 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv4/IPv6, UDP, Bonjour, SSL / TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | 18.12 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P)
|
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Interfejs RS-485: | nie |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Obudowa: | Bullet, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
| Waga: | 1.08 kg |
| Wymiary: | Ø 105 x 290 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Bullet (tubowa)
- Maks. rozdzielczość 8 Mpx (4K)
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Nie
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja szybkiego uruchamiania ENG
Instrukcja obsługi ENG
Karta katalogowa ENG