Translator
Waluty
Wyszukiwarka
Producenci
Bezpieczne zakupy
1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).
A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!
Zaloguj się
Kamera IP DS-2CD2T46G2-ISU/SL(2.8mm)(C) Hikvision
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DS-2CD2T46G2-ISU/SL(2.8MM)(C) to kamera IP o rozdzielczości maksymalnej 4MP (2688x1520). Posiada stały obiektyw 2.8mm, oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 60m. Model wyróżnia bardzo dobra jakość obrazu, analityka AcuSense, wbudowany mikrofon, oraz zintegrowana syrena alarmowa (głośnik).
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna: 4 MP
- Dobra jakość obrazu w warunkach słabszego oświetlenia - DarkFighter
- Obiektyw stały, 2.8mm
- Oświetlacz IR, zasięg do 60m
- 1 wejście / 1 wyjście alarmowe
- 1 wejście / 1 wyjście audio
- Wbudowany mikrofon
- Wbudowany głośnik (syrena alarmowa / aktywne odstraszanie)
- Światło białe (strobo / aktywne odstraszanie)
- Analityka VCA: wtargnięcie, przekroczenie linii, wykrywanie wejścia w obszar / wyjścia z obszaru, zmiana sceny, detekcja twarzy, zaawansowane funkcje przechwytywania twarzy
- AcuSense (filtrowanie fałszywych alarmów w oparciu o rozpoznawanie sylwetki człowiek / pojazd)
- Obudowa IP67
- Obsługa zasilania PoE
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| System skanowania: | Progresywny |
| Wielkość matrycy: | 4 MP |
| Rozdzielczość: |
|
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Kompresja: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Zasięg oświetlacza IR: | 60 m |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: |
|
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 4 MP: 25 klatek/sek. |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv4/IPv6, UDP, Bonjour, SSL / TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | 18.12 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P)
|
| Domyślny login / hasło administratora: |
|
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Interfejs RS-485: | Brak |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 12 W @ PoE (802.3af) ≤ 10.5 W @ 12 V DC |
| Obudowa: | Bullet (tubowa), stop aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, inne |
| Waga: | 1.15 kg |
| Wymiary: | Ø 105 x 288 mm |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ kamery | Bullet (tubowa) |
| Maks. rozdzielczość | 4 Mpx |
| Miejsce montażu | Na zewnątrz i wewnątrz |
| Oświetlacz IR | Tak |
| Obiektyw | Stały |
| Wandaloodporność | Nie |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Darmowa dostawa*

