Kamera IP DS-2CD2H85FWD-IZS(2.8-12mm) Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
DS-2CD2H85FWD-IZS jest 8-megapikselową kamerą kopułkową klasy ekonomicznej przystosowaną do pracy na zewnątrz (IP67) i w warunkach niedostatecznego oświetlenia zewnętrznego - posiada własny oświetlacz IR o zasięgu 30 metrów. Oświetlacz ten, wykonany w technologi EXIR, zapewnia równomierne doświetlenie pola widzenia kamery.
DS-2CD2H85FWD-IZS dostarcza obraz o ultrawysokiej rozdzielczości 4K, który jest kompresowany za pomocą kodeków H.264 lub H.265. Kamera wytwarza jednocześnie 3 strumienie danych video i obsługuje technologie prowadzące do znacznych oszczędności pasma sieciowego i dysków twardych przechowujących nagrania w rejestratorach - H.264+ i H.265+.
Kamera posiada funkcję WDR dzięki, której potrafi dobrze odwzorowywać sceny zawierające jednocześnie bardzo jasne i bardzo ciemne obszary.
DS-2CD2H85FWD-IZS posiada rozbudowaną analitykę video, ma regulowany zdalnie obiektyw (silniki do regulacji położenia soczewek focus i zoom) oraz dwukierunkowy tor audio.
Dane techniczne:
| Przetwornik: | 1/2,5'' |
| Tryb dzień/noc: | Filtr mechaniczny |
| Czułość: | 0,01 Lux (F1,2) |
| Czułość cz-b: | 0,0 (wbudowany oświetlacz IR) |
| Obiektyw w komplecie: | 2,8..12 mm (F1,4) |
| Regulacja ostrości: | Półautomatyczna |
| Oświetlacz IR: | 30 m |
| AGC: | Tak |
| Prędkość elektronicznej migawki ELC: | 1/3..1/100000 s |
| WDR - Szeroki zakres dynamiki: | Tak - 120dB (również funkcja BLC) |
| Redukcja szumów: | Tak (3D) |
| Kompresja wizji: | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu: | 3840x2160 |
| Maksymalna liczba transmitowanych obrazów: | 20 kl./s |
| Inne obsługiwane rozdzielczości: | 2944x1656, 2560x1440, 1920x1080, 1280x720 |
| Liczba jednoczesnych strumieni IP: | 6 (3 profile ustawień video - strumień pomocniczy: 640x360, 352x240, strumień nr 3: 1280x720, 640x360, 352x240) |
| Detekcja sabotażu obrazu: | Tak (zasłonięcie, utrata ostrości) |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Analiza video: | Przekroczenie linii, pojawienie/zniknięcie przedmiotu, detekcja wałęsania się, detekcja twarzy |
| Tor audio: | Tak (dwukierunkowy: G.711/G.722.1 (16kbps)/G.726 (16kbps)/MP2L2 (32-128kbps) |
| Wbudowany mikrofon/głośnik: | Nie/Nie (wejście audio: liniowe/mikrofonowe, wyjście audio: liniowe) |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | TCP/IP, UDP/IP, RTSP, RTP, RTCP, NTP, HTTP, HTTPS, SSL, DHCP, PPPoE, FTP, SMTP, ICMP, IGMP, SNMP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, 802.1x |
| Interfejs Ethernet: | 10/100 Mbps |
| Wejścia alarmowe: | 1 szt. |
| Wyjścia alarmowe: | 1 szt. |
| Zakres regulacji położenia kamery: | 355/75/360° (pan/tilt/obrót) |
| Odporność na uderzenia: | IK10 |
| Stopień ochrony: | IP67 |
| Rejestracja na kartę pamięci: | Tak (uSD/uSDHC/uSDXC do 128GB) |
| Inne: | Zgodność z ONVIF (profile S i G), nie wymaga puszki montażowej do ukrycia kabli |
| Zasilanie PoE: | Tak (802.3af klasa 3) |
| Zasilanie DC: | 12 V DC |
| Pobór mocy: | 12,9 W |
| Waga: | 1,22 kg |
| Wymiary: | ∅135,8 x 145,5 mm |
| Temperatura pracy: | -30..60 °C |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja EN
Karta katalogowa EN