Kamera IP DS-2CD2955FWD-I(1.05mm) 5MP Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
DS-2CD2955FWD-I(1.05mm) to wewnętrzna kamera IP, typu rybie oko, o rozdzielczości maksymalnej 5MP. Model sprawdzi się przy ogólnej obserwacji pomieszczeń wszędzie tam gdzie priorytetem jest jak najszerszy kąt widzenia.
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna: 5MP
- Oświetlacz IR o zasięgu do 8m (zależnie od warunków)
- Obiektyw fisheye 1.05mm
- Obsługa kompresji H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MPJEG
- WDR 120dB - szeroki zakres dynamiki oświetlenia
- Funkcje analityki wideo VCA
- Zdalny dostęp przez aplikację mobilną P2P Hik-Connect
- Wbudowany slot na kartę pamięci microSD - obsługiwane karty o pojemności maks. 128GB
- Wsparcie zasilania PoE 802.3af
- Możliwość montażu na śrubie ¼” (gwint umieszczony centralnie w tylnej części obudowy)
Tryby wyświetlania obrazu
Kamera wspiera wiele trybów wyświetlania obrazu, dzięki czemu można ją dopasować do miejsca montażu (sufit, ściana, montaż odwrócony itd.): rybie oko, widok panoramiczny (180°), widok panoramiczny (360°), panorama (360°) + 1 / 3 / 6 / 8 PTZ, 2 / 4 PTZ, rybie oko + 3 / 8 PTZ.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.5 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| System skanowania: | Progresywny |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1920 - 5 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 1280 x 960 - 1.3 Mpx |
| Tryby pracy: | Strumienie główny i pomocniczy mogą występować w dowolnej
konfiguracji. Firmware V5.4.5 bulid 170216.
|
| Obiektyw: | 1.05 mm - Fish Eye / F2.2 |
| Kąt widzenia: | 180 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 8 m |
| Interfejs RS-485: | nie |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | nie |
| Audio: | nie |
| Przepływność (bitrate): | 32 ... 16384 kbit/s |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 5.0 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv6 |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 128GB (możliwy zapis lokalny) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P).
|
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | 2.6 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Wandaloodporna: | nie |
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Obudowa: | Dome - Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy : | -10 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.33 kg |
| Wymiary: | Ø 120 x 41 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja EN
Karta katalogowa EN