Kamera IP DS-2CD2623G0-IZS(2.8-12mm) Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 / H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 (1080p). Dzięki temu idealnie nadaje się do systemów monitoringu gdzie wymagana jest identyfikacja osób lub pojazdów.
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3at sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji. Zgodność kamery z interfejsem ONVIF zapewnia możliwość stosowania jej w różnych systemach monitoringu IP zgodnych z tym interfejsem, niezależnie od producenta.
Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Tryby pracy: | Strumienie główny i pomocniczy mogą występować w dowolnej konfiguracji
Firmware V5.5.51 build: 180314
|
| Obiektyw: | 2.8 ... 12 mm - Motozoom |
| Kąt widzenia: |
|
| Kompresja: | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 50 dB |
| Zasięg oświetlacza IR: | 50 m |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Przepływność (bitrate): | 256 ... 16384 kbit/s |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s - 1080p |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv6, Bonjour |
| Audio: |
|
| WEB Server: | Wbudowany, Zgodność z NVR |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 128GB (możliwy zapis lokalny) |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | 16.12 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 80 lub dostęp przez chmurę (P2P)
|
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Interfejs RS-485: | nie |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 18 W @ PoE (802.3at) ≤ 14.5 W @ 12 V DC |
| Obudowa: | Compact, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, węgierski, wietnamski, włoski |
| Waga: | 1.8 kg |
| Wymiary: | Ø 144 x 333 mm |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
| Gwarancja: | 3 lata |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja EN
Karta katalogowa EN