Kamera IP DS-2CD2545FWD-IS(BLACK)(2.8mm) Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera kopułkowa z przetwornikiem 1/2.5'' Progressive Scan CMOS, obiektyw stałoogniskowy 2.8mm, max. rozdzielczość 2688 × 1520 (4MP), funkcje: 120dB WDR, BLC/3D DNR/ROI/HLC, ROI, audio, alarm, zasięg IR do 10m
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2,5'' Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 4 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2688×1520 |
| Tryby pracy: |
|
| Obiektyw: | Stałoogniskowy 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 109 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 10 m |
| Czytnik kart pamięci: | Wbudowany Micro SD/SDHC/SDXC, do 128 GB |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Wideo bitrate: | 256Kbps~16Mbps |
| Audio WE/WY: | 2/1 |
| Kompresja audio: | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Audio bitrate: | 64Kbps(G.711)/16Kbps(G.722.1)/16Kbps(G.726)/32-192Kbps(MP2L2) |
| Wejścia alarmowe: | 1/1 |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP,
PPPoE, NTP, UPnP™, SMTP, SNMP, IGMP, QoS, IPv |
| Wybrane funkcje: |
|
| Obudowa: | Kopułka -metal/plastik |
| Kolor: | Czarny |
| Wandaloodporna: | nie |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Waga: | ok. 0.40 kg |
| Zasilanie: | 12 VDC ± 25%, PoE (802.3af) |
| Wymiary: | Φ110 mm ×56.4 mm |
| Producent / Marka: | HIKVISION |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 4 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Stały
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Karta katalogowa EN