Kamera IP DS-2CD2525FWD-I(2.8mm) 2MP Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
DS-2CD2525FWD-I jest 2-megapiskelową wandaloodporną kamerą kopułkową przystosowaną do pracy w warunkach niedostatecznego oświetlenia zewnętrznego - posiada własny oświetlacz IR o zasięgu 10 metrów. Oświetlacz zapewnia równomierne doświetlenie pola widzenia kamery. DS-2CD2525FWD-I dostarcza obraz o ultrawysokiej rozdzielczości 2MP, który jest kompresowany za pomocą kodeków H.264 lub H.265. Kamera wytwarza jednocześnie 3 strumienie danych video i obsługuje technologie prowadzące do znacznych oszczędności pasma sieciowego i dysków twardych przechowujących nagrania w rejestratorach - H.264+ i H.265+. Kamera posiada funkcję WDR dzięki, której potrafi dobrze odwzorowywać sceny zawierające jednocześnie bardzo jasne i bardzo ciemne obszary. DS-2CD2525FWD-I posiada rozbudowaną analitykę video.
Dane techniczne:
| Przetwornik: | 1/2,8'' |
| Tryb dzień/noc: | Filtr mechaniczny |
| Czułość: | 0,005 Lux (F1.2) |
| Czułość cz-b: | 0,0 (wbudowany oświetlacz IR) |
| Obiektyw w komplecie: | 2,8mm (F1,6) |
| Regulacja ostrości: | Brak (ostrość ustawiona fabrycznie) |
| Oświetlacz IR: | Tak (zasięg 10 m) |
| AGC: | Tak |
| Prędkość elektronicznej migawki ELC: | 1/3..1/100000 s |
| WDR - Szeroki zakres dynamiki: | Tak - 120dB (również funkcja BLC) |
| Redukcja szumów: | Tak (3D) |
| Kompresja wizji: | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu: | 1920x1080 |
| Maksymalna liczba transmitowanych obrazów: | 25 kl./s (H.264) |
| Inne obsługiwane rozdzielczości: | 1280x720 |
| Liczba jednoczesnych strumieni IP: | 6 (3 profile ustawień video - strumień pomocniczy: 640x360, 352x240, strumień nr 3: 1280x720, 640x360, 352x240) |
| Detekcja sabotażu obrazu: | Tak (zasłonięcie, utrata ostrości) |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Analiza video: | Przekroczenie linii, wejście/wyjście z obszaru, pojawienie/zniknięcie przedmiotu, detekcja wałęsania się, detekcja twarzy |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | TCP/IP, UDP/IP, RTSP, RTP, RTCP, NTP, HTTP, HTTPS, SSL, DHCP, PPPoE, FTP, SMTP, ICMP, IGMP, SNMP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, 802.1x |
| Interfejs Ethernet: | 10/100 Mbps |
| Zakres regulacji położenia kamery: | -30..30/75/360° (pan/tilt/obrót) |
| Odporność na uderzenia: | IK08 |
| Stopień ochrony: | IP66 |
| Rejestracja na kartę pamięci: | Tak (uSD/uSDHC/uSDXC do 128GB) |
| Inne: | Zgodność z ONVIF (profile S i G) |
| Zasilanie PoE: | Tak (802.3af klasa 3) |
| Zasilanie DC: | 12 V |
| Pobór mocy: | 9,5W |
| Waga: | 400 g |
| Wymiary: | ∅110 x 56,4 mm |
| Temperatura pracy: | -30..60 °C |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy