Kamera IP DS-2CD2185FWD-I(2.8mm) 8MP Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
DS-2CD2185FWD-I jest 8-megapiskelową kamerą kopułkową klasy ekonomicznej przystosowaną do pracy na zewnątrz (IP67) i w warunkach niedostatecznego oświetlenia zewnętrznego - posiada własny oświetlacz IR o zasięgu 30 metrów. Oświetlacz ten, wykonany w technologi EXIR, zapewnia równomierne doświetlenie pola widzenia kamery. DS-2CD2185FWD-I dostarcza obraz o ultrawysokiej rozdzielczości 4K, który jest kompresowany za pomocą kodeków H.264 lub H.265. Kamera wytwarza jednocześnie 3 strumienie danych video i obsługuje technologie prowadzące do znacznych oszczędności pasma sieciowego i dysków twardych przechowujących nagrania w rejestratorach - H.264+ i H.265+. Kamera posiada funkcję WDR dzięki, której potrafi dobrze odwzorowywać sceny zawierające jednocześnie bardzo jasne i bardzo ciemne obszary. DS-2CD2185FWD-I posiada rozbudowaną analitykę video.
Dane techniczne:
| Przetwornik | 1/2,5'' |
| Tryb dzień/noc | Filtr mechaniczny |
| Czułość | 0,01 Lux (F1,2) |
| Czułość cz-b | 0,0 (wbudowany oświetlacz IR) |
| Obiektyw w komplecie | 2,8mm (F2,0) |
| Regulacja ostrości | Brak (ostrość ustawiona fabrycznie) |
| Oświetlacz IR | Tak (zasięg 30 m) |
| AGC | Tak |
| Prędkość elektronicznej migawki ELC | 1/3..1/100000 s |
| WDR - Szeroki zakres dynamiki | Tak - 120dB (również funkcja BLC) |
| Redukcja szumów | Tak (3D) |
| Kompresja wizji | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 3840x2160 |
| Maksymalna liczba transmitowanych obrazów | 20 kl./s (H.264) |
| Inne obsługiwane rozdzielczości | 2560x1520, 2560x1440, 1920x1080, 1280x720 |
| Liczba jednoczesnych strumieni IP | 6 (3 profile ustawień video - strumień pomocniczy: 640x360, 352x240, strumień nr 3: 1280x720, 640x360, 352x240) |
| Detekcja sabotażu obrazu | Tak (zasłonięcie, utrata ostrości) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Analiza video | Przekroczenie linii, wejście/wyjście z obszaru, pojawienie/zniknięcie przedmiotu, detekcja wałęsania się, detekcja twarzy |
| Tor audio | Nie |
| Wbudowany mikrofon/głośnik | Nie/Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP/IP, RTSP, RTP, RTCP, NTP, HTTP, HTTPS, SSL, DHCP, PPPoE, FTP, SMTP, ICMP, IGMP, SNMP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, 802.1x |
| Interfejs Ethernet | 10/100 Mbps |
| Wejścia alarmowe | Nie |
| Wyjścia alarmowe | Nie |
| Zakres regulacji położenia kamery | 355/75/355° (pan/tilt/obrót) |
| Odporność na uderzenia | IK10 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Rejestracja na kartę pamięci | Tak (uSD/uSDHC/uSDXC do 128GB) |
| Inne | Zgodność z ONVIF (profile S i G) |
| Zasilanie PoE | Tak (802.3af klasa 3) |
| Zasilanie DC | 12 V |
| Pobór mocy | 9 W |
| Waga | 0,5 kg |
| Wymiary | ∅111 x 83 mm |
| Temperatura pracy | -30..60 °C |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Instrukcja EN
Karta katalogowa EN