Kamera IP DS-2CD1H43G0-IZ(2.8-12mm) Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 2560 x 1440 (3.7 MPx). Dzięki temu idealnie nadaje się do systemów monitoringu gdzie wymagana jest identyfikacja osób lub pojazdów. Zastosowany obiektyw motozoom z ogniskową 2.8 ... 12 mm pozwala na zdalną regulację kąta widzenia.
Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny).
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Dane techniczne:
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 3.7 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p |
| Obiektyw: | 2.8 ... 12 mm - Motozoom |
| Kąt widzenia: | 93 ° ... 29 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Interfejs RS-485: | nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 128GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | nie |
| Audio: | nie |
| Przepływność (bitrate): | 32 ... 8192 kbit/s |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | 2.6 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 3.7 Mpx |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P)
|
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Obudowa: | Dome - Metal + Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Wandaloodporna: | nie |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.56 kg |
| Wymiary: | Ø 130 x 116 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Karta katalogowa EN