Kamera IP DS-2CD1723G0-I(2.8-12mm) Hikvision
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera kopułkowa IP o rozdzielczości Full HD, wyposażona w obiektyw zmiennoogniskowy 2,8..12 mm oraz oświetlacz podczerwieni o zasiegu do 30m. Zasilanie 12V DC oraz PoE.
Dane techniczne:
| Przetwornik | 1/2.8" progressive scan CMOS |
| Tryb dzień/noc | Filtr mechaniczny |
| Czułość | 0,01 Lux (@F1,2, AGC wł.) |
| Czułość cz-b | 0,018 Lux (@F1.6, AGC wł), 0 Lux IR wł. |
| Obiektyw w komplecie | 2,8..12 mm |
| Regulacja ostrości | ręczna |
| Oświetlacz IR | 30 m |
| AGC | Tak |
| Prędkość elektronicznej migawki ELC | 1/3..1/100 000 s |
| WDR - Szeroki zakres dynamiki | dWDR |
| Kompensacja światła tylnego | BLC |
| Redukcja szumów | Tak (3D) |
| Kompresja wizji | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 1920 × 1080 |
| Maksymalna liczba transmitowanych obrazów | 25 kl./s |
| Strumień główny | 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) |
| Strumień pomocniczy | 25 fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240) |
| Detekcja sabotażu obrazu | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Inne | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Interfejs Ethernet | 10/100 Mbps |
| Rejestracja na kartę pamięci | uSD/SDHC/SDXC slot, maks. 128 GB |
| Zakres regulacji położenia kamery | 355/75/355° (pan/tilt/obrót) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Odporność obudowy na uderzenia | IK10 |
| Zasilanie PoE | Tak (802.3af) |
| Zasilanie DC | 12 V DC |
| Pobór mocy | 8 W |
| Waga | 830 g |
| Wymiary | ∅141 x 99,9 mm |
| Temperatura pracy | -30..50 °C |
| Typ obudowy | kopułkowa |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Karta katalogowa EN