Kamera IP DI-320IPEN-28-V4 Provision-ISR
Za zakup produktu otrzymasz 14000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Dostępność:
Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
DI-320IPEN-28-V4 to kamera IP, w obudowie typu turret, o rozdzielczości 2MP, z obiektywem 2.8mm (stały). Kamera posiada oświetlacz IR o zasięgu do 20m.
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 2MP (1920x1080@25fps), sensor 1/2.8” CMOS (16:9)
  • Obiektyw 2.8mm (stały), kąt widzenia (105°)
  • Oświetlacz IR o zasięgu do 20m
  • Klasyfikacja obiektów DDA2
  • Dodatkowa analityka: detekcja twarzy, mapa ciepła
  • Slot na kartę pamięci microSD (do 256GB)
  • WDR 120dB, BLC, HLC
  • Wbudowany mikrofon
  • 1 wejście / 1 wyjście audio
  • Quantum IoT Nano agent firmy Check Point™
  • Obudowa o stopniu szczelności IP67
  • Zasilanie DC12V (~400mA) / PoE (~6W)