Kod producenta: DH-380IPSN-28-G
Kod produktu: PR-0029
Kamera IP DH-380IPSN-28-G Provision-ISR
Opis
DH-380IPSN-28-G to kamera IP, w obudowie typu turret, o rozdzielczości 8MP, z obiektywem 2.8mm (stały).
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna 8MP (3840x2160@20fps), sensor 1/2.8” CMOS (16:9)
- Obiektyw 2.8mm (stały), kąt widzenia (103°)
- Oświetlacz IR o zasięgu do 20m
- Oświetlacz LED (białego światła) o zasięgu do 20m
- Wbudowany mikrofon
- 1 wejście audio
- Quantum IoT Nano agent firmy Check Point™
- Obudowa o stopniu szczelności IP67
- Zasilanie DC12V (~600mA) / PoE (~7.4W)