Kod producenta: DAI-320IPEN-28-V4
Kod produktu: PR-0036
Kamera IP DAI-320IPEN-28-V4 Provision-ISR
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
DAI-320IPEN-28-V4 to kamera IP, w obudowie typu dome (kopułowa z kloszem), o rozdzielczości 2MP, z obiektywem 2.8mm (stały). Kamera posiada oświetlacz IR o zasięgu do 20m.
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna 2MP (1920x1080@25fps), sensor 1/2.8” CMOS (16:9)
- Obiektyw 2.8mm (stały), kąt widzenia (99°)
- Oświetlacz IR o zasięgu do 20m
- Klasyfikacja obiektów DDA2
- Dodatkowa analityka: detekcja twarzy, mapa ciepła
- Slot na kartę pamięci microSD (do 256GB)
- WDR 120dB, BLC, HLC
- Wbudowany mikrofon
- 1 wejście / 1 wyjście audio
- 1 wejście / 1 wyjście alarmowe
- Quantum IoT Nano agent firmy Check Point™
- Obudowa o stopniu szczelności IP67
- Wandaloodporność na poziomie IK10
- Zasilanie DC12V (~400mA) / PoE (~6W)