Kamera IP BLH-THERMAL-25 Provision-ISR
Za zakup produktu otrzymasz 307000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Dostępność:
Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
BLH-THERMAL-19 to bispektralna kamera IP, w obudowie typu bullet, o rozdzielczości 5MP z obiektywem 16mm (moduł optyczny) i 384x288 z 25mm (moduł termowizji).
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna modułu optycznego: 5MP, sensor 1/2.7” CMOS
  • Obiektyw modułu optycznego: 16mm, kąt widzenia (19.8°)
  • Oświetlacz IR o zasięgu do 80m
  • Rozdzielczość maksymalna modułu termowizji: 384x288, sensor typu FPA
  • Obiektyw modułu termowizji: 25mm, kąt widzenia (15°)
  • Zakres temperaturowy: -20° ~ 150°C
  • Zaawansowana analityka obrazu (moduł termowizyjny): obszar sterylny, przekroczanie linii
  • Slot na kartę pamięci microSD (do 256GB)
  • WDR 120dB, BLC, HLC
  • Wbudowany głośnik
  • 1 wejście audio
  • 1 wejście / 1 wyjście alarmowe
  • Quantum IoT Nano agent firmy Check Point™
  • Obudowa o stopniu szczelności IP66
  • Zasilanie DC12V (~650mA) / PoE (~10W)