Kod producenta: BCS-V-DI436IR5
Kod produktu: BCS-V-DI436IR5
Kamera IP BCS-V-DI436IR5 motozoom 4Mpx IK10
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kamera sieciowa kopułowa BCS VIEW 4Mpx z obiektywem motozoom 2.8~12mm. Wyposażona w promiennik o zasięgu 50m oraz mechaniczny filtr podczerwieni które pozwalają kamerze prezentować dobrej jakości obraz w całkowitej ciemności. Ponadto funkcja 3D DNR także poprawia jakość obrazu nawet przy niedostatecznym oświetleniu, minimalizując powstałe szumy, co pozwala na lepszą identyfikację zarejestrowanych obiektów. Funkcja WDR(120dB) poprawiająca dynamikę kamery wydobywa większą ilość szczegółów z kontrastowego planu obserwacyjnego. Kamera obsługuje inteligentne funkcje, takie jak wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii, detekcja twarzy czy zaginiony/pozostawiony obiekt. Zapis obrazu możliwy jest na karcie pamięci microSD do 128GB. Obudowa zewnętrzna metalowa, o klasie szczelności IP66, wandaloodporna - IK10. Kamera zasilana jest napięciem DC12V oraz poprzez PoE.
Cechy BCS-V-DI436IR5
- Przetwornik 1/2.5” 4Mpx PS CMOS
- Obsługa trzech strumieni kodowania
- Rozdzielczość 2688×1520@25/30fps
- Kompresja H.265+/H.264+/MJPEG
- Mechaniczny filtr podczerwieni
- Funkcje AGC, AWB, AES, BLC, HLC, WDR(120dB), 3D DNR, ROI
- Detekcja ruchu, maska prywatności
- Funkcje inteligentne: wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii, detekcja twarzy, zaginiony/pozostawiony obiekt
- Wbudowany web serwis, zgodność z BCS-NVR, CMS(BCS Manager), aplikacja mobilna BCS(android, iOS), P2P, Onvif
- Obiektyw motozoom 2.8~12mm F1.4
- Promiennik podczerwieni o zasięgu do 50m
- 1 wejście i 1 wyjście audio
- 1 wejście i 1 wyjście alarmowe
- Gniazdo karty pamięci microSD do 128GB
- Obudowa zewnętrzna metalowa IP66, IK10
- Temperatura pracy -30°C ~ +60°C
- Zasilanie DC 12V, PoE
Dane techniczne:
| Model: | BCS-V-DI436IR5 |
| System wideo: | IP |
| System skanowania: | Progressive Scan |
| Przetwornik: | 1/2.5” 4Mpx CMOS |
| Ilość pikseli: | 2688(H) × 1520 (V) |
| Czułość: | Kolor: 0.008Lux@(F1.2, AGC wł.), 0.011 Lux@(F1.4, AGC wł.), B/W:0Lux |
| Obiektyw: | Motozoom 2.8~12mm F1.4, kąt widzenia H: 114°~32°, V: 59°~18° |
| Balans bieli: | (AWB) Auto/ręcznie |
| Kompensacja tła: | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka: | Auto/ręcznie (1/3~1/100000s) |
| Kontrola wzmocnienia: | (AGC) Auto/ręcznie |
| Redukcja szumów: | 3D DNR |
| Funkcja dzień/noc: | Mechaniczny filtr ICR |
| Promiennik podczerwieni: | Zasięg do 50m |
| Kompresja wideo: | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG(drugi strumień) |
| Rozdzielczość: | 4M(2688×1520) / 3M(2304×1296) / 1080P(1920×1080) / 720P(1280×720) / (640×480) / (640 ×360) / (352×288) / (352×240) |
| Strumień główny: |
|
| Strumień drugi: |
|
| Trzeci strumień: |
|
| Podłączenie sieci: | RJ-45 (10M/100M) |
| Audio: | 1 wejście i 1 wyjście |
| Kompresja audio: | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Protokoły: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, P2P |
| Alarm: | 1 wejście i 1 wyjście |
| Karta pamięci: | microSD do 128GB |
| Zgodność: | ONVIF(Profil S, Profil G), ISAPI |
| Użytkownicy: | Maksymalnie 32 |
| Użytkownicy mobilni: | iOS, android |
| Zasilanie: | DC12V(±25%) / PoE(802.3af) |
| Pobór mocy: | <10.5W |
| Warunki pracy: | -30°C ~ +60°C, 10%~95% RH |
| Obudowa: | Metalowa IP66, IK10 |
| Waga: | 1.3kg |
| Wymiary: | Φ153.4 × 133.1mm |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 4 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Motozoom
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
karta katalogowa BCS-V-DI436IR5 PL