Kod producenta: BCS-P-TIP55VSR5-Ai1-G
Kod produktu: BCS-P-TIP55VSR5-AI1-
Kamera IP BCS-P-TIP55VSR5-Ai1-G 5MP grafitowa BCS
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
BCS-P-TIP55VSR5-Ai1-G - Kamera IP tubowa 5Mpx z obiektywem motozoom 2.7-13.5mm
- Przetwornik 1/2.7” 5Mpx PS CMOS
- Technologia Starlight
- Kodowanie H.265+/H.264+/MJPEG
- Obsługa trzech strumieni kodowania
- Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
- Wbudowany web serwis, zgodność z BCS-NVR, CMS(BCS Manager), aplikacja mobilna BCS(android, iOS), P2P, Onvif
- Funkcje AWB, AGC, AES, BLC, HLC, ROI, Defog, WDR(120dB), 2D/3D DNR
- Detekcja ruchu, maski prywatności
- Funkcje inteligentne: ochrona perymetryczna, wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii
- Promiennik podczerwieni o zasięgu do 50m
- 1 wejście / 1 wyjście audio
- 1 wejście / 1 wyjście alarmowe
- Obiektyw motozoom 2.7-13.5mm F1.2
- Obudowa zewnętrzna IP67, IK10
- Warunki pracy -30°C ~ +60°C
- Gniazdo karty pamięci microSD do 256GB
- Zasilanie DC 12V / PoE(802.3af)
Dane techniczne:
| System wideo: | IP |
| System skanowania: | Progressive Scan |
| Przetwornik: | 1/2.7” 5Mpx CMOS |
| Ilość pikseli: | 2880(H) × 1620(V) |
| Czułość: | 0.002Lux/F1.2 (Kolor, AGC Wł.); 0Lux(B/W, IR Wł.) |
| Stosunek S/N: | > 56dB |
| Obiektyw: | Motozoom 2.7-13.5mm F1.2 |
| Kąt widzenia: | H: 106.25°~ 30.42°, V: 56.36°~ 17.22° |
| DORI: | Detect 61-304m /Observe 24-121m /Recognize 12-61m / Identify 6-30m |
| Balans bieli: | (AWB) Auto/ręcznie |
| Kompensacja tła: | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka: | Auto/ręcznie (1~1/100000s) |
| Kontrola wzmocnienia: | (AGC) Auto/ręcznie |
| Redukcja szumów: | 2D/3D DNR |
| Detekcja ruchu: | 4 obszary |
| Maski prywatności: | 4 obszary |
| Obrót obrazu: | Mirror, flip |
| Funkcja dzień/noc: | Mechaniczny filtr ICR |
| Promiennik podczerwieni: | Zasięg do 50m |
| Kompresja wideo: | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Rozdzielczość: | 5M(2880×1620) / 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 1080P(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(704×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / CIF(352×288) |
| Strumień główny: | 5M/4M/3M/1080P/720P@30fps |
| Strumień drugi: | 720P/D1/(640×360)/2CIF/CIF@30fps |
| Strumień trzeci: | D1/(640×360)/2CIF/CIF@30fps |
| Podłączenie sieci: | RJ-45 (10/100Mbps) |
| Audio: | 1 wejście / 1 wyjście |
| Kompresja audio: | G.711 |
| Alarm: | 1 wejście / 1 wyjście |
| Protokoły: | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, P2P SNMP, SSL |
| Zgodność: | ONVIF(S/G/T) |
| Użytkownicy: | Maksymalnie 10 zalogowanych |
| Użytkownicy mobilni: | iOS, android |
| Gniazdo karty pamięci: | microSD 256GB |
| Zasilanie: | DC 12V (±25%) / PoE(IEEE802.3af) |
| Pobór mocy: | <8W |
| Warunki pracy: | -30°C ~ +60°C, 10%~95% RH |
| Obudowa: | IP67, IK10 |
| Waga: | 0.92kg |
| Wymiary: | 245 × 86 × 72mm |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Bullet (tubowa)
- Maks. rozdzielczość 5 Mpx
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Motozoom
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Deklaracja zgodności CE eng
Deklaracja zgodności CE pol
Karta katalogowa ENG
Karta katalogowa POL